کاشف اسرار-به دعوت فرماندار رودسر با حضور نماینده مردم شهرستان رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی جلسه مشترک شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، بنیاد مسکن ، آب منطقه ای و برق با شورای اسلامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش کاشف اسرار،رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان در این جلسه توضیحات مبسوطی در خصوص بحران کم آبی در کشور و استان را ارائه کرد و با اشاره به طرحهای در دست اجرا شرکت افزود: پروژه بازسازی تصفیه خانه طول لات و امکان آبگیری سد پلرود پس از آبگیری آزمایشی بعنوان آب خام این تصفیه خانه در دستور کار می باشد.

سید محسن حسینی همچنین از نماینده مردم شهرستان رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی به جهت پیگیری اعتبارات ملی تقدیر و تشکر کرد و خواستار افزایش اعتبارات پروژه فاضلاب شهر رودسر باتوجه به پروژه های فعال این طرح ملی شد.

در پایان این جلسه مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفای رودسر با معرفی حسن امیدوار به عنوان مدیر امور آبفای رودسر و مازیار غلام پور به عنوان معاون بهره برداری آبفای گیلان برگزار شد،ضمن این که پیش از این حسن امیدوار مدیر امور آبفای سیاهکل بود./منبع: شرکت آب و فاضلاب استان گیلان

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :