کاشف اسرار-پایگاه خبری کاشف اسرار در ۷ مهر ماه جاری،گزارشی با تیتر:”آیا فعالیت رئیس سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری رشت قانونی است؟دادستان و سرپرست شهرداری روشن گری کنند”منتشر کرد و از زمان نشر،۱۷ روز سپری شده است.

در این گزارش  به این نکته اشاره گردید،بنا به اطلاعات واصله که در دست بررسی می باشد و هنوز صحت آن مورد تائید نیست و اثبات نشده است،”عزیزی لیفکوئی”از نیروهای قراردادی شهرداری می باشد که فعالیت خویش را از نیمه اول دهه هشتاد در این نهاد عمومی غیر دولتی آغاز کرده و در صورتی که نیروی قراردادی باشند نمی توانند در سمت ریاست سازمان زیر مجموعه شهرداری فعالیت کنند.

بنا به این گزارش در صورتی که قراردادی بودن این پرسنل شهرداری صحت داشته باشد،مغایر با مفاد بخش نامه نامه شماره ۹۱۷۱۱ مورخ ۹۵٫۷٫۱۸ وزیر کشور به استانداران سراسر کشور دارد که در آن تاکید شده رئیس سازمان وابسته به شهرداری باید از میان کارمندان رسمی یا پیمانی شهرداری ها یا یکی از دستگاه های اجرائی موضوع ماده ۵ قانون خدمات مدیریت کشوری منصوب بشود.

در این گزارش از دادستان شهرستان رشت و نیز سرپرست شهرداری رشت خواسته شد هر چه سریعتر نسبت به تنویر افکار عمومی بپردازند،آیا “عزیزی لیفکوئی”به عنوان نیروی قراردادی شهرداری به شمار می آید یا خیر؟

اگرجزو پرسنل رسمی یا پیمانی هستند،مستندات در اختیار قرار داده بشود و اگر هم قراردادی می باشند،چرا علی رغم تاکیدات قانون و مقررات جاری در کشور هم چنان در سمت ریاست سازمان معنونه مشغول به کار هستند؟هم چنان منتظر پاسخ دستگاه های نظارتی،دادستان مرکز استان گیلان و سرپرست شهرداری جهت تنویر افکار عمومی می باشیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :