کاشف اسرار-مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان” با تاکید بر این که فضای مدارس باید برای دانش آموزان رغبت بر انگیز باشد و در این راستا به دنبال فضاهای ماندگار برای توسعه پایدار باشیم،اذعان کرد:رسیدن به یک فضای ماندگار نیاز به عوض کردن دیدگاههاست.

به گزارش خبرنگار کاشف از رشت،”علی دقیق”در مراسم معارفه به این سمت که با حضور معاون فنی سازمان نوسازی مدارس کشور،معاونین هماهنگی امور اقتصادی و عمرانی استانداری گیلان برگزار شد،پیشاپیش فرا رسیدن چهلمین سال گرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران راغ تبریک گفت.

وی با قدرانی از زحمات ۵ ساله مدیرکل سابق نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان برای گام برداشتن و تلاش بسیار زیاد برای زیر ساخت های نظام آموزشی این استان،اظهار کرد:تلاش های”علی اکبر اوسط مقدم”سبب شده این دستگاه اجرائی  سال جاری بتواند  رتبه برتر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در استان را کسب کند.

این مسئول با ابراز امیدواری  مبنی بر این که بتواند با همکاری همکاران خود در اداره کل نوسازی مدارس گیلان ادامه دهنده این رسالت آغاز شده باشد به تبیین گوشه ای از برنامه های تدوین شده جهت اجرا در دوره مدیریتی خویش پرداخت.

دقیق با تاکید بر این که دانش آموزان در فضاهای آموزشی بالنده شده و پرورش می یابند،اعتقاد دارد:”فضای آموزشی باید برای دانش آموزان نشاط آور و رغبت بر انگیز باشد.

وی با اشاره به مطالعه نظام های آموزشی پیشرفته به این نتیجه دست می یابیم فضای مدارس باید برای دانش آموزان رغبت بر انگیز باشد و باید دنبال فضاهای ماندگار برای توسعه پایدار باشیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان با اذعان بر این که برای رسیدن به یک فضای ماندگار نیاز به عوض کردن دیدگاههاست،تصریح کرد:مهم ترین عامل برای رسیدن به توسعه پایدار داشتن یک جامعه دانش محور می باشد که رسیدن به این هدف مهم منوط به  داشتن فضاهای استاندارد است که دانش آموزان در آن درس می خوانند.

دقیق ،متذکر شد:برای رسیدن به این هدف مهم همدلی و همراهی تمام همکاران و پرسنل اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و هم چنین مدیران کل آموزش و پرورش و امور اقتصادی و دارائی استان،ائمه جمعه،فرمانداران،بخش داران،روسای ادارات آموزش و پرورش  و…ضروری می باشد.

وی در پایان درباره نحوه اشتغال به کار خویش در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس،بیان کرد:بنده در سال ۸۲ به صورت نیروی امریه وارد این دستگاه اجرائی شدم و  خیلی خوش حال هستم در مجموعه ای خدمت می کنم که سلامت حرف اول را می زند و تاکنون این دستگاه با چالش بزرگی مواجه نشده سالم کار کردن  در دستور کار بنده قرار دارد.

هادی الماسی،سید احمد احمدپور و علی حاجی علی افضلی به عنوان مدیران کل اسبق این دستگاه اجرائی در این مراسم تودیع و معارفه حضور داشتند و مورد توجه حاضرین قرار گرفتند.

کارشناس معاونت مسکن سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۸۵-ناظر و سر ناظر پروژه های نوسازی مدارس و سر ناظر پروژه های مشارکتهای مردمی گیلان از جمله سوابق کاری مدیرکل جدید نوسازی مدارس استان است.

پایان پیام

 

 

 

اشتراک این خبر در :