کاشف اسرار-امشب شهردار لاهیجان وقتی در جشن بازگشایی جزیره استخر این شهر هم زمان با چهلمین سال گرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران حضور یافت و با جمعیت شگفت انگیز شهروندان لاهیجی و هم استانی ها مواجه شد چنان مسرور بود که بنا به ضرب المثل قدیمی ایرانی،در پوست خود نمی گنجید.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مسعود کاظمی لیچائی که مزد چندین ماهه تلاش های خود برای باز پس گیری جزیره مذکور آن هم پس از گذشت ۲۲ سال با استقبال زیاد از حد تصور مردم به چشم دید،چنان خوش حال بود به طوری که بارها به حاضرین در مراسم،لبخند ارزانی کرد.

وی که با البسه آراسته و شیک حضور یافته بود از وجد زیاد بنا به درخواست مجری برنامه پا به سن برنامه گذشت و لب به سخن گشود و از بازگشایی مجدد جزیره یاد شده ابراز شادمانی شدید کرد.

شهردار لاهیجان طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم گفتن خطاب به جمعیت حاضر در مراسم با عذرخواهی کردن از این که تعدادی از شهروندان و مهمانان به صورت ایستاده نظاره گر جشن هستند،فرا رسیدن چهلمین سال روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

مسعود کاظمی لیچائی برگزاری جشن باز پس گیری جزیره استخر شهر لاهیجان از بخش خصوصی مقارن با خجسته سال روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به فال نیک گرفت و اظهار کرد:مقارن با شب یوم الله ۲۲ بهمن ،جزیره استخر این شهر بر روی مردم بازگشایی و به شهروندان هدیه می شود.

وی به تبیین بازگشایی مجدد جزیره استخر شهر لاهیجان به شهروندان پرداخت و ابراز کرد:پیام این جزیره این گونه می باشد که دیگران کاشتند و ما درو کردیم و ما هم کاری بکنیم که دیگران در دهه های بعدی بهره ببرند.

این مسئول یکی دیگر از پیام های این جزیره را ایجاد هم دلی ،هم زبانی و هم فکری عنوان و تاکید کرد: تا پلی نباشد ما به هیچ جزیره ای دست پیدا نخواهیم کرد و نابرده رنج،گنج میسر نمی شود.

به گفته کاظمی لیچائی،این پل یکایک افرادی زیادی بودند که در باز پس گیری جزیره یاد شده کمک کردند که در برگیرنده  پرسنل شهرداری،اعضای شورای تامین شهرستان لاهیجان،دادگستری،دستگاه های نظارتی و نیز اعضای فعلی و سابق شورای اسلامی و شهرداران  لاهیجان بوده که با هم فکری و هم دلی ویژه  در یکایک پروژه ها به شهرداری یاری رساندند.

وی لبخند یکایک شهروندان حاضر در مراسم جشن را برای مجموعه مدیریت شهری بسیار ارزشمند تلقی کرد و  با اشاره به سیاست گذاری در نظر گرفته توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری لاهیجان برای سال آینده از تبدیل لاهیجان به شهر جشنواره ها و درآمد زایی اقتصادی برای شهروندان بر زبان راند.

شهردار لاهیجان ،ارتقای سطح کیفی شهروندان در سال آینده را یکی از مهم ترین برنامه های مهم این نهاد عمومی غیر دولتی ذکر کرد و ضمن قدردانی ویژه از پاک بانان شهر برای رفت و روب و تمیز کردن بدون بودن در تصویر از حاضرین خواست به احترام رفتگران از سر جای خود بلند بشوند و این عزیران را تشویق کنند با استقبال مردم مواجه شد.

کاظمی لیچائی در پایان با بیان این که افتخار می کنم پاک بان و خادم مردم شهر لاهیجان هستم به سخنان خود پایان داد و هنگام بازگشت به صندلی محل استقرار خویش با تشویق های مردم حاضر در مراسم مواجه شد.

پایان پیام

 

 

 

اشتراک این خبر در :