کاشف اسرار-مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان،ابراز کرد:علی رغم برخورداری ۹۰٫۴ درصد خانوارهای روستایی شهرستان تالش از نعمت گاز، گازرسانی به ۳ روستای کوهستانی و صعب العبور دیگر در حال اجرا می باشد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از روابط عمومی گاز گیلان – حسین اکبر در بازدید از عملیات اجرایی پروژه خوشه کلات مشایخ در روستای کوهستان خطبه سرا گفت: خوشحال هستیم که در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی توانسته ایم نعمت گاز را برای بهره مندی مردمان خوب و نجیب استان در شهرها و روستاها برسانیم.

وی خاطر نشان کرد: با اتمام پروژه گازرسانی به ۳ روستای بنون، شادمیلرزان و کوهستان خطبه سرا، تعداد ۲۷۲ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و درصد بهره مندی روستایی شهرستان تالش به ۹۱٫۲ درصد افزایش می یابد.

این مسئول،متذکر شد: هزینه گازرسانی به این روستاها بیش از ۵۰ میلیارد ریال می باشد و امیدواریم تا پایان بهار سال آینده عملیات گازرسانی به این ۳ روستا به پایان برسد.

اکبر در پایان ضمن تبریک فرا رسیدن چله انقلاب گفت: خوشحال هستیم که در بخش گاز توانسته ایم یکی از اهداف انقلاب اسلامی که ارائه خدمات به مردم و توزیع عدالت اجتماعی بوده را تحقق بخشیم.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :