کاشف اسرار-سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت یکی از سازمان های مهم شهرداری به شمار می رود که رئیس هیات مدیره آن بر عهده معاون معماری و شهرسازی شهردار است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،هومن روائی” از زمان فعالیت”فرامرز جمشید پور”به عنوان سرپرست شهرداری رشت در نیمه اول سال گذشته عهده دار دار ریاست این سازمان را بر عهده دارد.

وی نه تنها تاکنون نسبت به نشست خبری با اصحاب رسانه اقدامی نکرده است بلکه سایت اطلاع رسانی سازمان تحت مدیریت وی از خرداد ماه امسال در خواب بهاری رفت و تاکنون از این خواب به علت بی تدبیری و غفلت بیدار نشده و آخرین خبر منتشر شده با تیتر: جلسه بررسی سند بازآفرینی شهر رشت با رویکرد شهر انسان محور “در پنجم خرداد ماه است.

یکی از بخش های این سایت به معرفی پروژه های اجرا شده توسط سازمان مذکور از ابتدای تاسیس تاکنون می پردازد که آخرین مورد آن درباره  تعریض جاده پیربازار و حدفاصل میدان قلی پور تا پل توحید:” است.

با جستجوی این عنوان پروژه در نوار جستجوگر اینترنتی،تاریخ اجرای آن در مرداد ماه امسال به چشم می خورد و این سئوال در ذهن به وجود می آید عدم انتشار دیگر پروژه های احتمالی این سازمان نشان دهنده غفلت و بی تدبیری در انعکاس به موقع اخبار عملکرد این سازمان است؟

با کلیک بر روی بخشی تحت عنوان:”بخش گزارش عملکرد “گزارش عملکرد سال ۹۵″به چشم می خورد ولی فاقد اطلاعات بوده و کاربر نمی تواند گزارشی درباره سال ۹۵ ببیند چه برسد هیچ گزارشی از ۹۵ تاکنون بار گذاری نشده است!

رئیس سازمان مذکور چنان بی توجهی به سایت اطلاع رسانی سازمان محل خدمت خویش دارد به طوری که علی رغم گذشت ۲ سال از سال ۹۵ که توسط رهبر انقلاب به عنوان:سال اقتصاد مقاومتی-اقدام و عمل”نام گذاری شده بود،شعار سالی که در آن به سر می بریم و”حمایت از کالای ایرانی”می باشد،در این سایت مشاهده نمی شود.

روائی از نیروهای قراردادی شهرداری می باشد و طبق قوانین و مقررات جاری در کشور مبنی بر تخلف بودن تصدی پست سازمانی در شهرداری رشت،هم چنان بر مسند کار است،مگر این که ناگهانی جزو نیروهای پیمانی شده باشد و از آن بی اطلاع باشیم!

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :