کاشف اسرار-کنسرت خیریه موسیقی با هدف گرما بخشی محفل خانواده های تحت پوشش بهزیستی محروم از نعمت گاز طبیعی در شهر لاهیجان برگزار شد.

به گزارش کاشف اسرار،مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به کنسرت خیریه برگزار شده در لاهیجان گفت: طی مراسمی که عصر پنج شنبه ۲۵ بهمن در شهر لاهیجان برگزار شد از خیرینی که در راه گرمابخشی به منازل مردم بی بضاعت لاهیجان و نیز حاضرینی که با خرید بلیط کنسرت، پول لازم را برای لوله کشی خانگی منازل خانوارهای مستمند فراهم کردند، تقدیر به عمل آمد.

حسین اکبر،ادامه داد: این کار با همکاری اداره کل بهزیستی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف گرمابخشی محفل خانواده های تحت پوشش بهزیستی محروم از نعمت گاز طبیعی انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه شرکت گاز، گازرسانی تا درب منازل و نصب علمک است و لوله کشی داخلی منازل به عهده متقاضی گاز می باشد.

این مسئول در پایان ضمن تشکر از اداره کل بهزیستی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و همه مسئولینی که در این کار خیر  مشارکت داشتند گفت: بر اساس جمع بندی های به عمل آمده مبلغ ۵۹ میلیون تومان از این کنسرت خیریه به دست آمده که با همکاری اداره بهزیستی و کمیته امداد و نظارت شرکت گاز صرف لوله کشی داخلی منازل خانوارهای بی بضاعت خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :