کاشف اسرار-همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر، مشعل گاز در روستای سلیم آباد شهرستان ماسال با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان ماسال و جمعی از مسئولین شهرستانی برافروخته شد.

به کاشف اسرار به نقل از روابط عمومی شرکت گاز گیلان،رئیس اداره گاز ماسال در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از روند پروژه های گازرسانی به شهرستان ،گفت: با بهره مندی ۵۰ خانوار روستای کوهستانی سلیم آباد از نعمت گاز طبیعی، درصد بهره مندی روستایی ماسال به ۹۷٫۶ درصد افزایش یافته است.

رمضان یوسف مدد ،ادامه داد: پس از دهه فجر نیز عملیات گازرسانی ادامه می یابد و عملیات گازرسانی به ۳ روستای دیگر شهرستان در حال اجرا می باشد که با انجام آن عملیات گازرسانی در سطح شهرستان ماسال به اتمام خواهد رسید.

فرماندار شهرستان ماسال هم طی سخنانی با قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان و شهرستان، عملکرد و کارنامه شرکت گاز را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت گاز ستودنی و بسیار درخشان عنوان نمود.

در ادامه محمد جواد عامر در پایان ابراز امیدواری کرد تا با برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری مناسب با شرکت گاز، فرهنگ  مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سراسر شهرستان و استان نهادینه گردد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :