کاشف اسرار-
صبح امروز جمعه سوم اسفند از یادمان شهید مدافع حرم، شهید حسینعلی ابراهیمی با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی  و اجتماعی شورای اسلامی رشت، خانواده شهید حسینعلی ابراهیمی، جمعی از مدیران شهرداری و خانواده های معظم شهدا رونمایی شد .

به گزارش کاشف اسرار ،رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت در این مراسم یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای گرانقدر مدافع حرم گرامی داشت.

محمد حسن عاقل منش،اظهار کرد: در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی همکاران سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری نسبت به ساخت یادمان های شهدای گران قدر به ویژه شهدای مدافع حرم برای پاسداشت شهدا اقدام کرده اند .

وی با اشاره به اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا وظیفه همه ما است افزود: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اثرات مثبتی در شهر، استان و کشور ما خواهد داشت.

این مسئول،تاکید کرد: باید شهدا را به عنوان الگوهای جهاد، ایثار و شهادت به مردم به ویژه نسل جوان معرفی کنیم و امیدوارم بتوانیم راه آن ها را ادامه دهیم .

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت نیز در این مراسم اظهار کرد: این سازمان در حد توان خود نسبت به ساخت یادمان برای شهدا و شهدای مدافع حرم اقدام می کند.

سجاد محجوب همچنین از ساخت یادمان بلوار فاتحان نوبل و الزهرا خبر داد و افزود: ان شاءالله از اوایل سال آینده ساخت یادمان بلوار فاتحان نبل و الزهرا را آغاز خواهیم کرد./منبع:سایت شهرداری رشت

اشتراک این خبر در :