کاشف اسرار-سرپرست شهرداری رشت از انعقاد قرارداد خط کشی محوری به حجم ۶۴۰ کیلومتر در کلیه معابر مناطق پنج گانه این شهر خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت شهرداری رشت،علی بهارمست با اشاره به خط کشی محوری محدوده مناطق پنج گانه رشت اظهار کرد: خط کشی های طولی در سه شکل گرم، دو جزیی و سرد به شکل ممتد و منقطع با توجه به نوع بستر و رده عملکردی معبر در طول سال در سطح شهر انجام می شود.

این مسئول،خاطر نشان کرد: بزرگراه های خلیج فارس، شهید مدرس، خرمشهر، آستراخان و هم چنین معابر شهید افتخاری، حافظ، حبیب زاده و… از جمله معابری هستند که خط کشی ممتد کنار میانه وسط و خطوط منقطع مسیر تردد به حجم تقریبی ۳۲۰ کیلومتر با رنگ سرد انجام گرفته که بیش از ۱۲۰کیلومتر آن در ۴ ماه اخیر اجرا شده است.

بهارمست اضافه کرد: خیابان هایی مانند ولی عصر(عج)، شهید انصاری، امام، نامجو، مطهری، چمران، شریعتی، احسانبخش و… نیز از جمله معابر اصلی هستند که خط کشی محوری در آن ها با رنگ های دوجزیی به حجم تقریبی ۸۱ کیلومتر اجرا شده است.

وی متذکر شد: قرارداد جدیدی با حجم عملیات تقریبی ۶۴۰ کیلومتر و بر اساس آخرین ویرایش مشخصات فنی جهت اجرا با رنگ سرد و دو جزیی در کلیه معابر سطح شهر و بر اساس اولویت نیاز و نوع عملکرد با پیمانکار واجد شرایط منعقد شده است.

پایان پیام

اشتراک این خبر در :