کاشف اسرار-شهردار لنگرود،ابراز کرد: نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد مزیت اصلی شهرداری لنگرود است

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار از لنگرود،سید مهدی رجائی در روز جاری با برگزاری مراسم تجلیل از پرسنل مهندس شاغل در این نهاد به مناسبت روز مهندس،طی سخنانی اظهار کرد: نام گذاری روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی، به نام روز مهندس، در راستای  توجه به نقش والا و ارزشمند جامعه مهندسین در تعالی و پیشرفت کشور انجام گرفته است.

وی ضمن تبریک این روز کارمندان شهرداری مذکور دارای مدرک تحصیلی مهندسی،متذکر شد:به مناسبت فرا رسیدن این روز خجسته بر خود فرض دانستیم جهت ارج نهادن به اراده و تلاش جامعه مهندسی کشور ، لوح سپاس و هدیه ای را به مهندسین شهرداری تقدیم کنیم.

این مسئول،ابراز کرد: منابع انسانی یک سازمان‌،یعنی نیروهایی که هر یک به تنهایی می‌توانند بار مسئولیت‌ها و رسالت‌های بزرگ سازمان را بر دوش خود احساس کرده و مدام در مسیر بالندگی و خلاقیت برای پیش برد امور حرکت کنند .

رجائی با تاکید بر این که نیروی انسانی تحصیل کرده دارایی ارزشمند و سرمایه‌ای عظیم است ،اعتقاد دارد: توسعه هر شهر به توسعه نیروی انسانی شهرداری باز می گردد و در این میان مهندسان شاغل در مجموعه شهرداری لنگرود نقش مهمی را در برنامه‌ریزی صحیح توسعه شهر ایفا می‌کنند. “.

وی با تصریح بر این که نیروی انسانی توانمند، عامل موثری در کارآمدی سازمان است که نباید از آن غفلت کرد ،ابراز کرد: نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد مزیت اصلی شهرداری لنگرود است.

گفتنی است اعضای شورای اسلامی شهر در این مراسم حضور داشتند،علاوه بر تجلیل از پرسنل دارای مدرک تحصیلی مهندسی،از “سید مهدی رجائی”به عنوان شهردار که دارنده مدرک تحصیلی مهندسی عمران می باشد،با اهدای لوح تقدیر و هدیه،تقدیر شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :