کاشف اسرار-اولین نمایشگاه صنعت فولاد،آهن آلات،پروفیل و صنایع وابسته از ۷ اسفند ماه جاری در سالن همایش های سازمان منطقه آزاد انزلی شروع به کار کرد و شب گذشته به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،ساعت کار این نمایشگاه از ۱۶ تا ۲۲ بوده لکن متاسفانه حتی یک بنر تبلیغاتی بر سر درب محل ورود به آن نصب نگردید و رویت نشد.

علاوه بر آن مراسم افتتاحیه و اختتامیه برای آن برپا نکردند و خبری از افتتاح و اختتامیه و حتی بازدید احتمالی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی در پرتال سازمانی آن نشر نیافته است.

این نمایشگاه در حالی غریبانه شروع به کار کرد و شب گذشته به کار خود پایان داد ،لکن پول های خوبی جهت واگذاری غرفه ها اخذ شد ولی متولیان برخی از غرفه ها از بی توجهی استاندار و حتی بهره وری نداشتن برپائی آن گله داشتند.

برای سازمان صنعت-معدن و تجارت گیلان،اتحادیه صنوف و هم چنین اتاق اصناف استان غرفه در نظر گرفته شد ولی متولیان آنها نسبت به برپائی غرفه اقدامی نکردند،ضمن این که غرفه شرکت شهرکهای صنعتی استان هم متصدی آن رویت نشد!

برای برپائی نمایشگاه مذکور فقط خبر برپائی آن ۱۸ بهمن ماه امسال در سایت اینترنتی شرکت سرمایه گذاری و توسعه انزلی نشر یافت ولی متولی شرکت به خود زحمت نداد نسبت به نشر مراسم افتتاحیه و اختتامیه که هیچ گاه برگزار نشد،اقدام کند ولی پول خوبی برای برپا کننده یا برپاکنندگان جمع شد.

متولیان برگزاری این نمایشگاه شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان و شرکت نمایشگاهی آرتمن”به ترتیب به عنوان دستگاه اجرائی و بخش خصوصی بودند.

برخی از متولیان غرفه ها از نحوه برگزاری نمایشگاه و بازدید بسیار کم افراد و عدم بازدهی انتقاد کردند که به زودی منتشر می شود.

مدیر روابط عمومی

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :