کاشف اسرار-مدیره خارج از چارت ارتباط با رسانه های شهرداری رشت در روز ۵ اسفند ماه جاری گزارش نوشتاری و تصویری همایش پاسداشت مقام مادر و روز زن جهت تقدیر از بانوان شاغل در این نهاد عمومی غیر دولتی بر روی سایت اطلاع رسانی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،این مراسم که به صرف نهار آن هم زرشک و باقلی پلو با مرغ و فسنجان با مرغ در تالار گلستان متعلق به “محمد تقی عبداللهی”به عنوان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت برگزار گردید توسط پرسنل حوزه به مدیریت”سیده مریم رضا طبع ازگمی”در سایت شهرداری منتشر شد.

بنا به تصاویر منتشر شده در این سایت،مدیریت خارج از چارت حوزه ارتباط با رسانه ها شهرداری چندین قطعه عکس حضور خویش در مراسم یاد شده را جهت رویت همگان نشر داده است.

انتشار این تصاویر در حالی می باشد در گزارش تصویری به مناسبت راه پیمائی ۲۲ بهمن ماه امسال، تصویری از مدیریت اجرائی ارتباط با رسانه ها حوزه شهردار هم منتشر نشده و این در حالی می باشد”رضا طبع ازگمی”علاقه ویژه ای در ذکر نام و نام خانوادگی و یا انتشار تصویرش در سایت شهرداری دارد.

این کارمند شهرداری که پست خارج از چارت مدیریت ارتباط با رسانه های حوزه شهردار را بر عهده دارد چنان علاقه وافری به انتشار نام و نام خانوادگی و یا حداقل تصویر شرکت در جلسات این نهاد دارد که محال است در راهپیمائی ۲۲ بهمن ماه شرکت کرده باشد و از دید عکاسان حوزه ارتباط با رسانه ها شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت پنهان مانده باشد.

در گزارش تصویری جلسه حلقه صالحین به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی با موضوع ((بصیرت و شناخت زوایای فتنه)) در دفتر مشاور امور بانوان و حضور بانوان شاغل شهرداری رشت برگزار گردید،هم تصویری از “رضا طبع ازگمی”مشاهده نمی شود و نامی از مشارالیها برده نشده است.

لازم به ذکر می باشد عدم انتشار تصاویر حضور احتمالی و ذکر نام و نام خانوادگی”رضا طبع ازگمی”در دو مراسم مقارن با گرامی داشت ۹ دی و هم چنین راه پیمائی ۲۲ بهمن در حالی می باشد وی در نشست خبری به مناسبت روز رشت که روز قبل در سالن گفتگوی ساختمان تاریخی شهرداری واقع در میدان شهدای ذهاب حضور داشت و تصاویر حضورش به صورت پر رنگ در سایت شهرداری منتشر شد.

اینک سئوال می شود  اگر چنان چه مدیریت اجرائی ارتباط با رسانه ها شهرداری در راه پیمائی ۲۲ بهمن شرکت کرده است تصویری اعم از عکس و فیلم از شرکت در مراسم برگزار شده در میدان شهدای ذهاب منتشر کند و اگر شرکت نکرده است،دلیل آن چیست؟آیا وی تکلیفی برای حضور ندیده است؟

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :