کاشف اسرار-۱۷ بهمن ماه گذشته یعنی ۲۵ روز قبل بود نخستین پارک بانوان شهر لاهیجان کنار رودخانه زیبا واقع در خیابان امام-نرسیده به میدان انتظام با حضور فرماندار لاهیجان،اعضای شورای اسلامی و شهردار جوان و کوشا افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،شهردار جوان لاهیجان در نخستین گام پس از افتتاح پارک بانوان،ساعت ۹:۳۰ صبح امروز به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته بزرگ داشت مقام زن،نسبت به برگزاری جشنی برای شادی بانوان این شهر و هم چنین تقدیر از کارکنان زن شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر اقدام کرد.

حضور تعدادی از آقایان در جشن مذکور،حضور و نظارت مستمر”شاهین جهانگیر بلورچیان”به عنوان مدیر امور ارتباطات شهرداری لاهیجان برای برگزاری مناسب جشن،حضور و اجرای موزیک توسط گروه موزیک شهرداری در مجاورت درب ورودی پارک و هم چنین سن برنامه به افتخار حضور بانوان و اجرای برنامه توسط”سامان اسماعیل زاده”از هنرمندان صومعه سرایی و چهره های معروف استند آپ کمدی و سلطان خنده گیلان از شاخصه های جشن روز زن امروز بود.

برپایی مسابقه آشپزی بین تعدادی از بانوان ساکن در استان گیلان با نظارت “سهیلا نجاتی “به عنوان یکی از کارشناسان آشپزی و تعیین برنده در حاشیه جشن امروز و عرض خدا قوت شهردار لاهیجان و چشیدن غذاهای آنان از آیتم های برنامه امروز بود و حاضرین در برنامه از میل کردن غذاهای محلی لذت بردند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :