کاشف اسرار-صبح امروز تعدادی از خبرنگاران کسب اطلاع کردند مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان در آستانه سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به استان و افتتاح تعدادی از پروژه های صنعتی شهرک صنعتی سپید رود رشت به این مجموعه واقع در کیلومتر ۲ جاده رشت به جیرده عزیمت کرده است.

به گزارش کاشف اسرار،این اصحاب رسانه پس از عزیمت در بدو ورود به شهرک تا حد فاصل حدود شرکت تالک ایرانیان پرسنل خدماتی شرکت شهرک های صنعتی به همراه تعدادی از خودروهای بیل و…مشاهده کردند که در حال رفت و روب،آسفالت کردن و برداشت خاک های رها شده بودند.

بنا به مشاهدات و تصاویر تهیه شده وضعیت برخی از معابر و سیما و منظر شهرک مذکور به حدی افتضاح می باشد که انتظار می رود برای حفظ آبرو درخواست می شود مقامات عالی دولت به این مجموعه نبرند.

وجود برخی از بلوارهای دارای جداول معیوب و رنگ آمیزی نشده،معابر فاقد آسفالت و یا دارای آسفالت با چاله های وسیع،پسماند زباله،پس آب دارای بوی نامطبوع،آب های آلوده،تابلوهای تبلیغاتی بعضآ رنگ و رو رفته،به آسمان رفتن دود غلیظ از کارخانه ای و از همه بدتر بنا به اطلاعات برگرفته از شرکت شهرکهای صنعتی فاقد تصفیه خانه فاضلاب ،گاز،دسترسی به اینترنت و پست فشار قوی برق است.

انتظار می رود مسئولان ذیربط استانی هر چه سریعتر از غفلت و بی توجهی دست بر دارند و اجازه ندهند این افتضاح تداوم یابد و به مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان که نیروی غیر بومی می باشد و چند صباحی در این سمت فعالیت کرده و تداوم دارد برای حل هر چه سریعتر مشکلات گوش زد کنند.

برای مشاهده بخشی از فیلم و عکس ها می توانید به اینستاگرام پایگاه خبری کاشف اسرار به آدرس (kashefasrar.ir)مراجعه و قضاوت به خوانندگان ارجمند واگذار می شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :