کاشف اسرار-ساعت ۲۱ روز جاری رئیس دفتر رئیس جمهوری در سالن اجتماعات هتل کادوس رشت حضور یافت و به اتفاق استاندار گیلان و تعدادی از مدیران استانداری با فعالان اقتصادی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،هنگام حضور”محمود واعظی”تعدادی از مدیران مسئول رسانه های دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه اعضای اتاق بازرگانی در این جلسه حضور یافتند ولی احتمالا بنا به درخواست مدیرکل روابط عمومی استانداری از جلسه مذکور اخراج شدند.

اخراج این مدیران مسئول هم سو با دولت تدبیر و امید در حالی بوده که تعدادی از خبرنگاران نورچشمی استانداری توانستند در این مراسم حضور یابند و به پوشش خبری بپردازند.

به دنبال اعتراض این اصحاب رسانه به اخراج آنان از جلسه و مطرح کردن این مساله مبنی بر این که ممانعت از کسب خبر و حضور در جلسه غیر محرمانه به ترتیب خلاف قانون و مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری مصوب شورای عالی اداری دولت تدبیر و امید و ابلاغیه رئیس جمهوری می باشد با بی اعتنایی مدیرکل روابط عمومی استانداری مواجه شد.

وقتی تیم دفتر رئیس جمهوری هم از این مساله متوجه شدند به جای این که از مصوبه شورای عالی اداری دولت تدبیر و امید و ابلاغیه”حسن روحانی”دفاع کنند،خواستار ترک محل توسط اصحاب رسانه شدند.

النهایه انگار به نظر می رسد و احتمالا مصوبه شورای عالی اداری،”پشیزی ارزش ندارد”و فقط در حد مصوبه و ابلاغ بوده است و نباید به آن اقتدا کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :