کاشف اسرار-صبح امروز رئیس جمهوری قد وم خود را به فرودگاه سردارجنگل رشت برای انجام سفری ۲ روزه گذاشت ،این در حالی می باشد تیم همراه از روز قبل یا قبل تر در هتل کادوس بلوار منظریه رشت مستقر هستند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار از رشت،رئیس دفتر رئیس جمهوری هم پس از حضور در برنامه شبکه تلویزیونی باران صداوسیمای مرکز گیلان به هتل کادوس رفت و پس از برگزاری نشست با فعالان اقتصادی استان برای استراحت به طبقات فوقانی این مجموعه اقامتی رفت.

بنا به اخبار دریافتی محمود واعظی حدود ساعت ۷ صبح امروز قرار بود برای استقبال از رئیس جمهوری و ملحق شدن این هتل را ترک کند ولی از ساعت دقیق ترک این مجموعه اطلاعی دقیقی در دسترس نیست.

ناگفته نماند بر اساس نظاره و شنیده ها برای تیم همراه رئیس جمهوری جهت سرو ناهار در طبقه اول این هتل نهار اعیانی در برگیرنده:”ماهی-چلوکباب و ماهیچه گوسفند”به همراه مخلفات بر روی میز تعیین شده در نظر گرفته بودند و اگر چنین موضوعی صحیح نمی دانند،اسناد متقن ارائه بدهند.

سرو این گونه غذاها در حالی می باشد برخی از مردم به دلیل بیکاری و یا قرار داشتن در فقر ،آرزوی صرف خوردن ۱ نوع از این غذاها در طول ماه یا سال را در دل دارند،

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :