، در راستای سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به گیلان ۶ پروژه اقتصادی با ظرفیت اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر و با حضور معاون وزیر صمت در امور طرح و توسعه به بهره‌برداری رسیدند.

به گزارش کاشف اسرار،رئیس‌جمهور پس از گزارش سعید زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صمت در آئین افتتاح طرح‌های صنعتی استان گیلان به‌صورت ویدئوکنفرانس، اظهار کرد: ایجاد اشتغال ۵۰۰ نفری در شرایط فعلی برای ما بسیار حائز اهمیت است.

حسن روحانی با اشاره به بیش از ۳۷۰ طرح صنعتی اشتغال‌زا در سال آینده افزود: ایجاد شرایط شغلی جدید در گیلان بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به ۶ پروژه افتتاح‌شده از سوی وزارت صنعت معدن تجارت گفت: همه طرح‌هایی که در گیلان در حوزه صنعت،معدن و تجارت افتتاح‌شده نقش به سزایی در رونق اقتصادی داشته و برای ما بسیار ارزشمند است.

گفتنی است در این جلسه پروژه‌های آرین جلارنگ واقع در شهرک سفیدرود با اشتغالزایی ۵۳ نفر و سرمایه‌گذاری ۲۳۴ هزار میلیون ریال جهت تولید رزین ملامین فرمالدئید، چسب اوره فرمالدئید، شرکت نورد میله گرد کاسپین واقع در شهرک‌های صنعتی رشت با اشتغالزایی ۱۳۰ نفر و سرمایه ۵۶۰,۰۰۰ میلیون ریال جهت تولید انواع میلگرد، ورق کارتن سرو گیلان واقع در شهرک صنعتی رشت با اشتغالزایی ۲۴ نفر و سرمایه ۸۵,۰۰۰ میلیون ریال جهت تولید ورق کارتن چندلا، کاغذ و مقوای کرافت لاینر قهوه‌ای، مجتمع کشت و صنعت سبزدشت واقع در شهرک صنعتی سفیدرود با اشتغالزایی ۲۵ نفر و سرمایه ۹۰,۰۰۰ میلیون ریال جهت بسته بندی مرغ، انواع ناگت و چیپس مرغ و…، شرکت نساجی پرتو واقع در حاشیه روستای جعفرآباد رشت با اشتغالزایی ۱۰۰ نفر و سرمایه ۵۰۰ هزار میلیون ریال جهت تولید انواع نخ فرش، شرکت ذوب شمال واقع در شهر صنعتی رشت با اشتغالزایی ۲۰۰ نفر به بهره برداری رسیدند. که در مجموع با سرمایه گذاری بیش از ۲۴۷ میلیارد تومان زمینه اشتغال۵۳۲ نفر را در گیلان به صورت مستقیم فراهم کردند.

اشتراک گذاری در فارس توییتر
اشتراک گذاری در کلوب
اشتراک گذاری در فیس نما
اشتراک گذاری در افسران
اشتراک گذاری در google+
اشتراک گذاری در telegram
اخبار مرتبط
Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :