کاشف اسرار-۱۱ مرداد ماه امسال بود با حکم وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان به این سمت معرفی شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،با حکم”علی ربیعی”،”محمود ایزد دوست”از بستگان سببی”الیاس حضرتی” به عنوان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از سمت خود عزل گردید و عهده دار سمت مشاور وزیر در امور استانها شد.

عباس علی زاده سروندی اهل سروندی بخش سنگر شهرستان رشت که پیش از انتصاب به عنوان معاون مدیرکل فعالیت می کرد و طبق قانون خدمات مدیریت کشوری هم تراز مدیرکل بود عهده دار سمت مدیرکل جدید این دستگاه اجرائی شد.

وی که در دوران انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از “سید ابراهیم رئیسی”حمایت می کرد و از طرف داران ۲ آتشه وی بود و حاضر شد در زیر عکس این نامزد انتخاباتی قرار بگیرد و به عنوان کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت به مردم معرفی بشود،علاوه برشکست”رئیسی در انتخابات”خودش هم از راه یابی به پارلمان شهری باز ماند.

با پیروزی”حسن روحانی”به عنوان رقیب”سید ابراهیم رئیسی”در انتخابات ریاست جمهوری و کمتر از یک سال از شروع به کار دولت دوازدهم،علی زاده سروندی توانست سمت مدیرکلی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان را از آن خود کند.

ناگفته نماند واکنش سایت این اداره کل درباره سفر اخیر رییس جمهوری به گیلان بود. گزارشی که با عنوان “رویش امیدهایی بر پهنه سبز گیلان” منتشر شد و در متن آن، سفر رئیس جمهوری به گیلان را نویدبخش خبرهای خوب برای استان قلمداد شده است!

با گذشت ۷ ماه از انتصاب وی به این سمت،”رئیسی”هم با حکم رهبر انقلاب به سمت رئیس قوه قضائیه منصوب شد،لکن نه تنها”علیزاده سروندی”علی رغم اعلام حمایت از “رئیسی”در انتخابات نتوانست سمتی در دایره اصول گرایان کسب کند،بلکه همراه با دولت تدبیر و امید شد و حال می توان امیدوار بود با “رئیسی”در قوه قضائیه همراه بشود؟

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :