کاشف اسرار،شهردار لنگرود،گفت: این نهاد عمومی غیر دولتی در ۲ سال پیاپی اقدام به کاشت نهال به یاد اهداکنندگان اعضا می کند و تلاش دارد تا فرهنگ ایثار گرامی بدارد.


به گزارش کاشف اسرار از لنگرود،سید مهدی رجائی، همزمان با هفته منابع طبیعی در مراسم درخت کاری که به همت شهرداری وشورای اسلامی شهر لنگرود به یاد اهدا کنندگان اعضا در پارک فجر برگزار شد ،ضمن گرامی داشتن یاد اهداکنندگان اعضا در این شهر، هفته منابع طبیعی را تبریک گفت.

وی در تبیین دلیل توجه شهرداری لنگرود به روز در خت کاری با یاد اهدا کنندگان اعضای بدن،خاطر نشان کرد این نهاد عمومی غیر دولتی در ۲ سال پیاپی اقدام به کاشت نهال به یاد اهدا کنندگان اعضا می کند و تلاش دارد تا فرهنگ ایثار راگرامی بدارد.

این مسئول،خاطرنشان کرد :شهرداری لنگرود دریک ماه گذشته که شرایط آب وهوایی مناسب بوده برای درختکاری نزدیک به ۲ هزار و ۵۰۰ اصله درخت درسطح شهر اقدام کرده است.

رجائی ادامه داد: شهرداری امسال درهفته منابع طبیعی به جهت تشویق شهروندان تعداد ۱ هزار اصله نهال مثمر در۵نوع دربین شهروندان و پرسنل خود توزیع نموده است.

وی به ضرورت درختکاری هرچند کوچک درهرخانه ای از شهرلنگرود اشاره و اذعان کرد:درست است که در منطقه شمال کشورو دریک منطقه سرسبز هستیم،ولی باتوجه به تخریب جنگلهای انبوه شمال ایران امروز نیاز است که درزمینه کاشت،مراقبت ونگهداری از درخت تلاش بیشتری کنیم تا بتوانیم به آیندگان خود محیط زیست سالمی تحویل دهیم

گفتنی است این برنامه در مزار شهدای گمنام لنگرود با حضور نماینده مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی،سرپرست فرمانداری،رئیس منابع طبیعی لنگرود ،اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود، بخشداران، جمعی ازمسوولین شهرستان، دوستداران محیط زیست ومنابع طبیعی و خانواده های اهدا کنندگان اعضا برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :