کاشف اسرار- هفته قبل ادمین کانال فضای مجازی تلگرام که در کشوری اروپائی اقامت دارد و به برخی از مسئولین  در ایران از جمله گیلان توهین و لچن پراکنی می کند ،مطلبی علیه رئیس اتاق بازرگانی،صنایع و معادن و کشاورزی رشت(گیلان)نشر داد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،ادمین این کانال در مطلب نشر داده،درباره “هادی تیزهوش تابان”،نوشت:”انتخابات یا همان انتصابات اتاق بازرگانی،برگزار و برای هزارم”هادی تیزهوش تابان(….. مسئولین در کشورهای در و پید شوروی سابق) با پارتی و تقلب انتخاب شد تا برای چهلمین سال پیاپی؛خودش و فرندانش و تقریبآ ایل و طایفه اش بتوانند از این سفره ننگین حرام بخورند”.

با توجه به این که مدیر مسئول پایگاه خبری کاشف اسرار دارای سابقه فعالیت تجاری از سنوات گذشته تاکنون در اتاق رشت”گیلان” به عنوان شخص حقیقی عضو می باشد و تا حدودی بر مسائل این مجموعه بخش خصوصی اشراف دارد به تحلیل مطالب نشر یافته علیه”تیزهوش تابان”با ارائه در حد مقدور مستندات آن هم ارجاع به روزنامه رسمی یا سایت اتاق ایران ،می پردازد:

یک:”تیزهوش تابان “برای بار هزارم به عنوان هیات نمایندگان اتاق تعیین نشده است،زیرا تاکنون ۹ دوره انتخابات برپا شده و وی از دوره دوم برابر با سال ۷۰ تاکنون به عنوان عضو هیات نمایندگان فعالیت می کند.

ناگفته نماند. وی در دوره اول فعالیت در هیات نمایندگان که تا سال ۷۴ تداوم داشت،خزانه دار بود. از طرفی دیگر در قانون انتخابات اتاق،محدودیت برای شرکت در انتخابات هیات نمایندگان وجود نداشت و”تیزهوش”توانست به صورت قانونی از این مزیت استفاده کند.

دو:بیان این نکته مبنی بر این که”تیزهوش تابان” فرزندانش از این سفره می خورند،مصداق بارز نشر اکاذیب و افترا است،زیرا وی با داشتن حدود ۶۱ سال سن،فرزندی ندارد،ضمن این که بنا به مشاهدات،همسرش با نام خانوادگی”حریرچیان”و برادر زاده وی به نام”صدرا تیزهوش تابان”در این مجموعه فعالیت می کند.

سه:بنا به اطلاعات برگرفته از سایت روزنامه رسمی کشور،”محمد مهدی،محمد حسین و تارا”از خاندان “تیزهوش تابان”دارای سابقه بازرگانی و عضویت در هیات مدیره شرکت های بخش خصوصی تشکیل شده در اداره ثبت شرکتهای منطقه آزاد انزلی بوده و تنها”محمد مهدی،محمد حسین و هادی”در اتاق بازرگانی ایران عضویت دارند،بنابراین اگر نویسنده مطلب مدعی می باشد”هادی”تقریبآ ایل و تبارش از این سفره می خورند،مدارک متقن و مستند نشر بدهد.

النهایه این مطلب را با آیه ای از سوره حجرات به پایان می رسانیم که خداوند متعال می فرمایند:”در برابر خبر ،واکنش نشان دهید مگر زمانی که فاسقی خبر آورده،در آن توقف کنید تا از صحت آن مطمئن شوید. زیرا ممکن است از روی جهالت و عدم اطمینان اقدامی کنید که به دیگران آسیب بزند. فاسق به کسی گفته اند که از مسیر اطاعت خدا خارج شده است.بنابرابن تا عدم حصول اطمینان از صحت خبر،واکنشی نکنید و آسیبی به دیگران نزنید که مبادا بعدا پشیمان شوید.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :