کاشف اسرار-سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از بهره‌گیری تجهیزات نوین اپتیکی برای امداد رسانی و برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار” مجید رسول‌زاده فرساد ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: با توجه به لزوم بهره‌گیری از فناوری‌های نوین برای پیشگیری از وقوع جرائم و تخلفات و برخورد با هنجارشکنان، فرماندهی انتظامی گیلان در آستانه فرارسیدن سال جدید، دوربین‌ها و تجهیزات اپتیکی را برای پایش و تامین امنیت به کار خواهد گرفت.

وی افزود: به منظور پایش معابر، میادین و خیابان‌ها، شناسائی محل‌های آلوده و امداد رسانی به مردم در شب چهارشنبه آخر سال، پلیس از تجهیزات اپتیکی و دوربین‌های محسوس و نامحسوس بهره خواهد گرفت.

این مسئول بهره‌گیری از فناوری‌های نوین را یک ضرورت برای افزایش امنیت اجتماعی دانست و اظهار داشت: استفاده از این تجهیزات در امدادرسانی و افزایش احساس امنیت اجتماعی مردم خصوصاً در آستانه فرارسیدن سال نو و چهارشنبه آخر سال بسیار موثر است.

رسول زاده فرساد در پایان با بیان اینکه پلیس به دنبال ایجاد امنیت و آرامش مطلوب برای مردم است از شهروندان خواست، نسبت به کنترل فرزندان جوان و نوجوان خود به منظور جلوگیری از حوادث و خسارات احتمالی چهارشنبه آخر سال اقدام کنند و گزارشات خود را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ با ماموران انتظامی در میان بگذارند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :