کاشف اسرار-فرمانده انتظامی استان گیلان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم بافرهنگ استان با ماموران انتظامی در شب چهارشنبه آخر سال، گفت: مشارکت همگانی، بهترین و مناسب‌ترین راه ثبات امنیت است.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پلیس ” محمدرضا اسحاقی ” امروز ضمن تقدیر و تشکر از مردم فهیم استان گیلان در مشارکت و همراهی بسیار خوب با پلیس در پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال گفت: فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش‌های لازم به مردم به خصوص نوجوانان و جوانان از مهمترین علل کاهش مصدومان چهارشنبه آخر سال ۹۷ در استان بوده است.

وی با اشاره به اینکه هرجا مردم با پلیس همکاری داشته‌اند پلیس موفق‌تر بوده است افزود: ثبات امنیت بستگی به میزان مشارکت مردم دارد.

این مسئول با بیان اینکه، ماموارن پلیس در چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل بودند، بیان داشت: پلیس شب گذشته با احراز آمادگی کامل در کنار مردم و برای حفظ سلامت شهروندان تلاش بی‌شائبه‌ای داشت.

اسحاقی ضمن تقدیر از رسانه‌های دیداری، شنیداری و مطبوعات محلی استان تصریح کرد: مردم گیلان نشان دادند، همواره مشارکت همگانی، بهترین و مناسب‌ترین راه ثبات امنیت است.

وی با قدردانی از مردم قانونمند و با فرهنگ گیلانی که پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کردند ابراز امیدواری کرد: شهروندان و مسافران گرامی در ایام سال نو با مشارکت و رعایت قوانین و مقررات، زمینه‌ساز تامین و گسترش امنیت عمومی در استان گیلان باشند.

فرمانده انتظامی گیلان در پایان از تلاش و حضور کارکنان انتظامی استان در ثبات امنیت اجتماعی تشکر کرد و گفت: هوشیاری و بیداری نیروهای سربلند ناجا توام با تلاش خستگی‌ناپذیر آنها زمینه‌ساز ارتقاء امنیت عمومی جامعه و خدمت شایسته به شهروندان عزیز است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :