کاشف اسرار- فرمانده انتظامی استان گیلان در مراسم رونمایی از تجهیزات اپتیکی پلیس راه گیلان، بر تامین آرامش بیشتر مسافران نوروزی تاکید کرد.
به گزارش کاشف اسرار به نقل از پلیس،محمدرضا اسحاقی “طی سخنانی در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن سال نو گفت: با توجه به امکان استفاده از تجهیزات و فناوری‌های نوین الکترونیکی و اپتیکی شامل دوربین‌های البسه و ردیاب خودرویی، کاهش تصادفات مورد انتظار است.

وی بر برخورد قانونی با متخلفان دارای سرعت غیرمجاز، تخلفات حادثه‌ساز و نیز استفاده به هنگام و مناسب از امکانات و تجهیزات مبتنی بر فناوری‌های نوین با هدف تامین آرامش سفر برای مسافران نوروزی تاکید کرد.

رئیس پلیس راه گیلان نیز در ادامه گفت: پلیس با کمک واحدهای امدادی مانند اداره کل راهداری، هلال احمر و اورژانس، در ایام نوروز تمام تلاش خود را برای روان‌سازی ترافیک در کلیه مسیرها و محورهای ورودی استان به‌ خصوص محور ” رشت – قزوین ” که ورودی اصلی استان و داری حجم ترافیک بالاتری است خواهد کرد.

حسین محمدپور تصریح کرد: با استفاده از ردیاب خودرویی که بر روی کلیه خودروهای گشت پلیس راه نصب و در حال بهره‌برداری است امکان ارائه خدمات برای کنترل و مدیریت بهتر فراهم شده است.

این مقام انتظامی در پایان این مراسم خاطرنشان کرد: در نوروز امسال امکان استفاده از دوربین البسه برای ماموران پلیس با هدف جلوگیری از برخوردهای هنجار شکنانه، فراهم شده است.

با حضور فرمانده انتظامی گیلان و جمعی از کارکنان انتظامی و مسؤولان استانی از سامانه ردیاب خودرویی و دوربین مستندساز البسه پلیس، در آزادراه ” رشت – قزوین ” رونمایی شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :