کاشف اسرار-مدیرعامل شرکت گاز گیلان ،گفت:این شرکت با انجام اقدامات و آموزش های گسترده توانسته تا رکورد بیش از ۳ میلیون نفر ساعت کاری بدون حادثه را به ثبت برساند.

به گزارش کاشف اسرار،حسین اکبر امروز با اعلام این خبر و با اشاره به اهمیت توجه به مسائل ایمنی در اجرای کارها و پروژه ها اظهار کرد: با برنامه ریزی و اقدامات بعمل آمده در حوزه HSE شرکت گاز استان گیلان در زمینه نهادینه کردن فرهنگ رعایت مسائل ایمنی در محیط کار، ۳ میلیون و ۲۴۰ هزار نفر ساعت کاری بدون حادثه در شرکت گاز استان گیلان در سال ۹۷ به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه این میزان در نوع خود با اهمیت و یک رکورد محسوب می شود ،افزود: خوشبختانه با فراگیر شدن فرهنگ رعایت ایمنی در محیط کار، از ابتدای سال جاری تاکنون هیچگونه حادثه ای که منجر به از دست رفتن ساعات کاری بدون حادثه شود، به ثبت نرسیده است.

این مسئول ابراز کرد: در شرکت گاز استان گیلان ۱ هزار و ۲۹۸ مشغول به فعالیت می باشند که از این تعداد بیش از ۳۲۰ نفر پرسنل عملیاتی شرکت گاز می باشند.

اکبر،خاطر نشان کرد: در سال جاری بیش از ۴۰ هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان رسمی، قراردادی و پیمانکاری شرکت با موضوعات ایمنی گاز طبیعی، پروانه های انجام کار، آموزش حفاظت فردی، ایمنی کار در فضای بسته،  ایمنی و آتش نشانی  و …. برگزار شده تا فرهنگ ایمنی در محیط کار در شرکت گاز بیش از گذشته نهادینه شود.

وی در پایان با اشاره به برگزاری دوره ای سیمنارهای عبرت آموزی از حوادث برای کلیه مدیران، پرسنل و پیمانکاران گفت: بیان و یادآوری حوادث ناگوار پیش آمده در مجموعه شرکت گاز، بررسی عوامل و ارائه راهکارها و روش های پیشگیری از آن تا حد زیادی توانسته در جهت اجرای ایمن تر فعالیت ها کمک کند/منبع:روابط عمومی شرکت گاز استان

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :