کاشف اسرار-دومین جشنواره عیدانه محله تحت عنوان گیلکی:”امی محله”برای دومین سال متوالی به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از ۷ فروردین ماه جاری آغاز به کار کرده و تاکنون برنامه های در پارک سمیه (دروازه لاکان) و بوستان ملت(محله شالکو)اجرا شده است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،علی رغم اطلاع رسانی سازمان مذکور و نصب بنر در محل های در نظ ر گرفته شده برای اجرای برنامه،برپا نشد و حتی در راستای اصول توجه به فرهنگ شهروندی،اطلاعیه ای مبنی بر لغو برنامه ای و عذرخواهی هم صادر نشد.

در صورتی که نامساعد بودن هوا از دلایل لغو ناگهانی برنامه باشد نمی تواند دلیل محکمی برای عدم برپایی برنامه باشد زیرا در سنوات گذشته جشنواره های بومی و محلی علی رغم بارش باران در برخی از نقاط استان برگزار شد که از جمله آنها می توان به کمسار شهرستان شفت اشاره کرد.

از آن جایی که مردم علی رغم بارش باران در برنامه های مختلف اجتماعی،فرهنگی و سیاسی از جمله راه پیمایی ها شرکت می کنند،بنابراین عدم حضور دست اندرکاران برنامه نمی تواند دلایل قانع کننده ای باشد.

النهایه این سئوال ها از ریاست سازمان مذکور پرسیده می شود چرا برای روز برگزاری برنامه های در محلات عینک و صفه سر به وضعیت آب و هوای استان توجهی نشده تا ناچار به لغو برنامه نشوند؟آیا برنامه در محلات مذکور به روزهای دیگر موکول شده است؟

اگر پاسخ مثبت می باشد زمان برگزاری را اعلام کنند و اگر هم برنامه لغو شده آیا به مجری،گروه های موزیک،بازیگران تئاتر و تنظیم صدا وجهی پرداخت می شود یا خیر و یا برای لغو برنامه غرامت باید بپردازند؟

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :