‍ 💢 کاشف اسرار-شهردار لنگرود به انتقادات افراد غیر متخصص واکنش نشان داد و از روی بیکاری و عدم آشنایی برخی از افراد با کار اجرایی دانست.

به گزارش کاشف اسرار،سید مهدی رجائی لنگرودی،امروز در اولین جلسه کاری شهرداری لنگرود به ریاست خودش و با حضور ریاست شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار و مسئولین واحدهای این نهاد عمومی غیر دولتی جهت آغاز کارهای اجرایی سال جاری برگزار شد، طی سخنانی رئوس کارهای اجرایی سال جاری را با اعضای حاضر در جلسه مطرح نمود و از آنها خواست تا کارها با سرعت ادامه پیدا کند.


وی با بیان این که شهرداری یک نهاد عمومی غیر دولتی می باشد و سیستم آن بر پایه درآمد هزینه است و تا درآمد نباشد تمامی کارها با مشکل روبرو می گردد،تاکید کرد:برای کسب درآمد و دریافت عوارض باید شفاف سازی و احترام به مردم را در دستور ویژه کاری خود قرار دهیم .

این مسئول با اذعان بر این که مردم هم اگر اطمینان داشته باشند در کارها مشارکت می کنند،به برخی از انتقادات غیر تخصصی در اجرای امور واکنش نشان داد و اظهار کرد: مثلا فلان شخص می آید در زمینه شهرسازی نظر می دهد و یک تصویری هم کنار آن می گذارد که در فلان گوشه شهر یک چاله وجود دارد یا فلان چاله را با آسفالت لکه گیری شده موج دارد .

رجائی لنگرودی خطاب به حاضرین در جلسه توصیه کرد:این گونه انتقادات نباید باعث شود که شما دلسرد شوید و زحماتی که برای پروژه های بزرگ و زیربنایی شهر می کشید را تحت الشعاع قرار دهد.

وی ابراز کرد: اینها به معنی انتقاد نیست این به معنی اینکه شما کار خود را درست انجام نمی دهید نیست و نباید تحت تاثیر قرار بگیرید.

شهردار لنگرود اعتقاد دارد:اگر یک متخصص امور بیاید یک نقدی در خصوص ساخت و تکنولوژی کارخانه کمپوست به کار شما وارد کرد به آن اهمیت دهید و توجه کنید .

رجائی لنگرودی متذکر شد:اگر کسی در مورد پروژه لوله گذاری دفع و هدایت آبهای سطحی آمد و نقد تخصصی کرد به آن اهمیت بدهید مابقی حرف ها نقد نیست، بیاناتی از روی بیکاری و عدم آشنایی با کار اجرایی است . آن هم محترم است اما این نباید کار شما را تحت تاثیر قرار دهد.

وی تاکید کرد:توصیه اکید میکنم که تمامی واحدها به نظرات تخصصی و با پایه علمی اساتیدی که در شهر حضور دارند توجه جدی کنند و در کارها از این عزیزان راهنمایی بخواهند.

این مسئول :اضافه کرد: افراد متخصص و کار آشنا اصولا خودشان حرف نمی زنند باید دنبالشان بروید و از آنها کسب نظر کنید و حتما بروید و اینکار را انجام دهید.

رجائی لنگرودی،از حاضرین درخواست کرد با آرامش موجود در محیط کار به نحو احسنت به مشکلات همشهریان پرداخته بشود و اگر کاری را در برهه ای نمی توانند انجام بدهند با مردم صادق باشند و وعده بیجا ندهند.

وی در پایان ،تاکید کرد:پس وعده ما برای سال جاری؛ شفافیت ، احترام و صداقت با همشهریانمان و استفاده از نظر صاحب نظران و اندیشمندان شهر در امور شهر و شهرداری باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود هم طی سخنانی از خدمات سال گذشته اعضای حاضر در جلسه تشکر و ابراز کرد: امسال نیز مانند سال گذشته در امور شهر موفق باشید.

غلام‌ رضا منصفی ،تصریح کرد:امیدوارم با همین سرعت بتوانیم کارهای در دست اجرا را ادامه دهیم و کارهای تعریف شده برای سال جاری نیز موجب رضایت و رفاه مردم شهر باشد.

@kashefasrar

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :