کاشف اسرار- فرمانده انتظامی استان گفت: تبادل نظر و همفکری میان فرماندهان و مدیران باید به عنوان یک راهبرد اساسی برای بهبود روش‌ها و اتخاذ سیاست‌های اجرائی در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش کاشف اسرار” محمدرضا اسحاقی ” در جلسه شور فرماندهی با تاکید بر آمادگی ذهنی و آمادگی عملیاتی برای مقابله با تهدیدات و اجرای ماموریت‌ها بیان داشت: موفقیت در ماموریت‌ها یک سلسله اقدامات هدفمند در یک گستره زمانی به هم پیوسته است که باید برای تمامی لحظات و فرصت‌های آن برنامه‌ریزی شود و نباید حتی از یک لحظه یا فرصت آن غفلت کرد.

وی برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت‌ها و استعداد کارکنان اعم از پایور و وظیفه را بسیار مهم قلمداد کرد و افزود: انجام ماموریت‌های سازمانی نباید قائم به ذات باشد بلکه باید با سازماندهی و تدبیر مسؤولان و فرماندهان از ظرفیت‌ها و توانایی‌های تمامی همکاران استفاده کرد.

این مسئول با اشاره به اهمیت آشنایی با نقاط ضعف و قوت فردی و یگانی برای تقویت توانایی و کاهش آسیب‌پذیری‌ها خاطرنشان کرد: خدمت به مردم بدون آگاهی از نقاط ضعف و قوت امکان‌پذیر نیست .

اسحاقی،ادامه داد: تا می‌توانید با ارتقاء سطح آمادگی و کاهش آسیب‌پذیری‌ها، ارائه خدمت به شهروندان، برخورد با مخلان نظم و امنیت و احقاق حقوق مظلومان را در دستور کار قرار دهید.

وی ضمن تاکید بر هدفمند بودن برنامه‌ها و داشتن چشم‌انداز در انجام صحیح ماموریت‌ها افزود: موفقیت‌های سازمانی منوط به بهره‌گیری از تمامی اجزاء، برنامه‌ریزی و حرکت درست در مسیرهای صحیح تعیین شده است در غیر این صورت و بدون داشتن دغدغه، قطعاً راه به جایی نخواهیم برد.

رییس پلیس گیلان با اشاره به برخی پروژه‌های عمرانی در دست اقدام خطاب به فرماندهان و مدیران گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توان دستگاه‌های اجرائی، خیرین امنیت‌ساز و شوراهای معتمد پلیس برای ارتقاء امنیت و بسترسازی و افزایش اماکن انتظامی یک نیاز اساسی برای تحقق اهداف مشارکتی نیروی انتظامی است.

اسحاقی با اشاره به لزوم ارتقاء معرفت دینی، روحیه ولایتمداری، انقلابی و جهادی به عنوان اولین اولویت نیروی انتظامی در سال جاری خاطرنشان کرد: نیروی انسانی متعهد، متخصص، کارآمد و با انگیزه یک سرمایه بی‌پایان برای هر سازمان به‌شمار می‌رود و به حمدالله نیروی انتظامی با بهره‌گیری از کارکنانی ولایتمدار و سخت کوش روند روبه‌ رشدی را در پیش گرفته است.

وی نوآوری و اصطلاح روش‌های جاری را یک اصل مهم در موفقیت ماموریت‌های سازمانی دانست و افزود: قطعاً موفقیت کارکنان در ماموریت‌های سازمانی و زندگی شخصی، نیازمند داشتن بستر مناسب خانوادگی و پویایی محیط خانواده است لذا باید به تحکیم بنیان خانواده‌ها توجه ویژه داشت.

فرمانده انتظامی گیلان افزود: نیروی انتظامی استان به عنوان استان پیشرو توانسته در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی تحکیم بنیان خانواده‌ها گام‌های بسیار خوبی بردارد .

اسحاقی،ادامه داد: ما با توجه به هجمه‌های فرهنگی دنیای غرب و همچنین سختی ماموریت‌های سازمانی، توجه جدی و استمرار در اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی هستیم.

لازم به ذکر است در ادامه این جلسه، فرمانده انتظامی استان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند چندین ساله سرهنگ ” حیدر محمدی ” در سمت معاون هماهنگ کننده انتظامی استان، حکم انتصاب سرهنگ ” حسین حسن‌پور ” به این سمت را به وی اعطا کرد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :