کاشف اسرار- به علت بی احتیاطی و به آتش کشیدن ضایعات دپو شده موجبات گسترش و سرایت آتش به سقف یک باب منزل مسکونی و کافه در ۴ راه حشمت فراهم شد و ۴۰ آتش نشان برای اطفای آن تلاش کردند.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از روابط عمومی سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت-حادثه آتش سوزی در ساعت ۱۵:۰۵ جمعه ۲۳ فروردین ۹۸ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی از اعزام ۲۹ تن ازآتش نشانان و ۱۱ تن از افسران ارشد به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی_چهارراه حشمت_نبش کوچه توانیر خبر داد.

وی در ادامه افزود: بعلت بی احتیاطی و به آتش کشیدن ضایعات دپو شده موجبات گسترش و سرایت آتش به سقف یکباب منزل مسکونی و کافه فراهم شد.

مومنی با اشاره به تلاش آتش نشانان جهت پیشگیری از گسترش آتش سوزی به سقف های همجوار و آپارتمان چندین طبقه، ادامه داد: نبود دیوار آتش بر، سقف و شیروانی های چوبی موجبات پیشروی سریع آتش می شد که خوشبختانه با تلاش نفس گیر آتش نشانان مهار شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید، ادامه داد: این عملیات توسط تیم های اطفایی ایستگاههای۲_۳_۵_۶ و نیز افسران ارشد این سازمان انجام گرفت

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :