کاشف اسرار- مدیر منطقه یک شهرداری رشت برنامه های فصل بهار منطقه یک شهرداری را
با رویکرد شهروند مداری و ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان تشریح کرد

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت شهرداری رشت،ناصر عطایی در گفتگویی از جمله برنامه ها طرح فعالیت های بهار در قالب بهسازی و مرمت آسفالت معابر توسط سه پیمانکار، ادامه عملیات لایروبی و همسطح سازی معابر، ادامه عملیات روکش آسفالت معابر توسط شرکت لاتوم، احداث دیوار حفاظتی در محور پیر بازار، احداث خیابان ۸ دی، مناسب سازی معابر، ترمیم و مرمت پیاده رو ها در سطح منطقه، عملیات پیاده رو سازی و تعریض بلوار شهدای گمنام، پیاده رو سازی و تعریض گلباغ نماز است.

وی ادامه داد: اصلاح هندسی خیابان دکتر حسابی، مسجد امام رضا (ع)، مسیر بازار روز و خیابان ولیعصر (عج) در دستور کار معاونت عمرانی منطقه یک شهرداری رشت قرار گرفته است.

به گفته این مسئول، زیباسازی فضاهای شهری، بازسازی مبلمان شهر، نخاله برداری، رنگ آمیزی خط کشی معابر و تابلوهای راهنمایی و رانندگی از دیگر برنامه هایی است که در این طرح اجرایی می شود.

عطائی، تعامل و مشارکت شهروندان را مهم ارزیابی کرد و متذکر شد: پاسخگویی به نیازهای شهروندان در قالب برنامه های فنی عمرانی، حمل و نقل ترافیک، خدمات شهری و بر اساس نیاز سنجی های منطقه انجام می شود .

وی اضافه کرد: شستشو و رنگ آمیزی المان ها و مبلمان شهری، آذین بندی و نورپردازی میادین و ابنیه، جداره های شهری، حذف زوائد و موانع فیزیکی و پاکسازی محلات و مبادی ورودی شهر، تسطیح و پاکسازی زمین های بایر توسط نواحی سه گانه، مرمت کفپوش پیاده رو ها از برنامه های این منطقه در حوزه معاونت خدمات شهری است.

مدیر منطقه ۱ شهرداری رشت،تاکید کرد: در حوزه فضای سبز منطقه نیز باز پیرایی بوستان ها، درختکاری، گلکاری در میادین و پارک ها، رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی و… را به صورت مداوم در سطح منطقه انجام خواهد داد.

عطایی با تأکید بر اینکه باید طی سال جاری آسیبها و نواقص جبران شود، ادامه داد: مردم از ما انتظار دارند که در شهر پیشرفت و بهبود مشاهده کنند و رضایت شهروندان از عملکرد مدیریت شهری با رفع کاستی ها میتواند موفقیت مدیریت شهری را تضمین کند.

وی یاد آور شد: کارها و امورات جاری و عمرانی شهرداری با سرعت و دقت لازم با حمایت نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر و همکاری پرسنل خدوم شهرداری در حال انجام می باشد.

این مسئول،تصریح کرد: در تلاش هستیم که با شیوه های نوین مدیریتی به خصوص شیوه های نوین تأمین مالی پروژه های عمرانی قدمهای مؤثری در عمران و آبادانی شهر بر داریم ،زیرا اعتقاد داریم شایستگی مردم دریافت خدمات مطلوبتر می باشد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :