کاشف اسرار-مدیرعامل برق منطقه ای گیلان با تاکید بر این که آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ مدیریت مصرف نقش کلیدی دارد،معتقد است:ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انرژی برق وظیفه همگانی است

به گزارش کاشف اسرار،عظیم بلبل آبادی در در جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری با اداره کل آموزش و پرورش گیلان  با بیان این مطلب،اظهار کرد: مدیریت مصرف یکی از راهکارهایی است که در تمامی کشورها، چه مشکل وجود داشته باشد و چه هیچ مشکلی نداشته باشند این موضوع مهم را خیلی جدی می گیرند .

وی با تصریح بر این که هدر رفت منابع هیچ گونه توجیهی ندارد. ،افزود: در مدیریت مصرف تاکید داریم که به هر میزان نیاز دارید مصرف کنید ولی از مصرف بی رویه و غیر اصولی شدیدا پرهیز شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان نیز در این نشست با ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه گفت: از تیم خوب، فعال، کاربلد و فنی تخصصی و هم چنین مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان تشکر می کنیم

نادر جهان آرا،خاطر نشان کرد: هم اکنون طرح به سامان در مدارس استان گیلان فعال است و علاوه بر آن به عنوان کمک به یک وظیفه ملی، انسانی و استانی در مباحث مدیریت مصرف و ترویج فرهنگ آن کمک و همراهی خواهیم کرد.

گفتنی است تفاهم نامه همکاری شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان و انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان با اداره کل آموزش و پرورش استان با هدف جلوگیری از هدر رفت انرژی برق و عبور از شرایط پیک بار و آشنایی معلمین و دانش‌آموزان با دستاوردهای عظیم صنعت برق این ایالت در ۷ بند منعقد شده است .

پایان پیام


.


Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :