کاشف اسرار-پایگاه خبری “کاشف اسرار“در ۲۶ فروردین ماه جاری ،گزارشی تحت عنوان:”” آیا منطقه آزاد انزلی از نشریه برادر یکی از مدیران سازمانی حمایت می کند؟دستگاههای نظارتی روشنگری کنند“را بر روی خروجی خود منتشر کرد.

به گزارش کاشف اسرار،به دنبال انتشار این گزارش، “مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی”جوابیه ای را برای این رسانه به شرح ذیل  ارسال کرده که ضمن انتشار آن،توضیحات کاشف اسرار،هم منتشر می شود.

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری کاشف اسرارباسلام نظر به درج گزارشی با تیتر “آیا منطقه آزاد انزلی از نشریه برادر یکی از مدیران سازمانی حمایت می کند؟دستگاههای نظارتی روشنگری کنند” با کد خبر ۱۹۴۸۶ در آن پایگاه خبری، طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات، موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی و انتشار در آن پایگاه خبری ارسال میگردد:

“سازمان منطقه آزاد انزلی هیچگونه قرارداد همکاری با جناب آقای محمدحسن طالب پور صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته نامه اقتصاد گیلان نداشته و ندارد، در عین حال انعقاد قرارداد همکاری با رسانه‌ها برای انتشار گزارش های ویژه خبری دارای منع قانونی نمی باشد”.

و اما توضیح پایگاه خبری و تحلیلی کاشف اسرار….


بر اساس ماده ۲۳ قانون مطبوعات:”هر گاه در مطبوعات مطالبی مشتمل بر توهین یا افترا، یا خلاف واقع و یا انتقاد نسبت به شخص (‌اعم از حقیقی یا حقوقی) مشاهده شود،‌ذینفع حق دارد پاسخ آن را ظرف یک ماه کتباً برای همان نشریه بفرستد”،با مداقه در متن منتشر شده در پایگاه خبری کاشف اسرار،النهایه به این استنتاج دست خواهید یافت که این مطلب مشتمل بر توهین یا افترا،یا خلاف واقع و یا انتقاد نبوده که نیاز به ارسال جوابیه باشد”.

۲- در جوابیه مذکور درباره میزان پرداختی به رسانه مارالبیان پاسخی داده نشده است!آیا انتشار اخبار سازمان منطقه آزاد انزلی یا درباره برادر مدیر مسئول هفته نامه اقتصاد گیلان”که در سازمان مذکور به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر سرمایه گذاری فعالیت می کند در قبال دریافت وجه می باشد یا تبرعی است؟آیا برخی از رسانه ها از انعقاد قرارداد برای انتشار گزارش آگهی محروم هستند و یا نمی توانند فاکتوری ارائه بدهند تا وجهی دریافت کنند؟ بارها درخواست انعقاد قرارداد مطرح شده ولی مدیر روابط عمومی نپذیرفتند!

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :