کاشف اسرار-فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: هدف اصلی پلیس تولید امنیت در سطح جامعه است و پلیس با ایجاد و حفظ امنیت در جامعه، نقش اساسی خود را در رونق تولید کالاهای داخلی ایفا می‌کند.

به گزارش محمدرضا اسحاقی ” در همایش رده‌های متناظر طرح و برنامه و بودجه، آماد و پشتیبانی و امور مالی پلیس گیلان که در سالن کوثر شهرستان رشت برگزار شد بیان داشت: استفاده از کالای ایرانی و رونق تولید وابستگی به کشورهای خارجی را کمتر می‌کند.

وی در مورد نامگذاری سال ۱۳۹۸ به عنوان ” رونق تولید ” توسط مقام معظم رهبری افزود: خرید و استفاده از کالاهای داخلی باید در اولویت کاری رده‌های متولی باشد.

این مسئول با اشاره به توطئه‌های دشمنان از طریق ایجاد فشار اقتصادی به ملت ایران از طریق تحریم‌ها و تلاش آنها برای منزوی کردن ایران اسلامی در سطح جهان تصریح کرد: تنها راه صحیح خنثی کردن این توطئه‌ها، پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) است.

اسحاقی اظهار داشت: در صورت وجود نارسائی در برخی از قسمت‌های نیروی انتظامی مسؤولان باید با همت، تلاش، پشتکار، خلاقیت و ابتکار خود نسبت به رفع نواقص‌ اقدام کنند

وی با تاکید بر انجام برآورد درست هزینه‌ها و کاستی‌های موجود در یگان‌های انتظامی شهرستان‌ها و رده‌های ستادی بیان داشت: باید با مدیریت درست هزینه و جلوگیری از اتلاف اموال و سرمایه‌های سازمانی، گامی مؤثر در مسیر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برداریم.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان هدف اصلی پلیس را تولید امنیت در سطح جامعه دانست و خاطرنشان کرد: پلیس با ایجاد و حفظ امنیت در جامعه، نقش اساسی خود را در رونق تولید کالاهای داخلی ایفا می‌کند.

گفتنی است این همایش با حضور معاون هماهنگ کننده پلیس گیلان، معاون طرح و برنامه و بودجه، معاون آماد و پشتیبانی رئیس اداره مالی و ذیحسابی، رؤسای ادارت تابعه، معاونان پشتیبانی و فنی و افسران خرید معاونت‌ها و پلیس‌های تخصصی فرماندهی انتظامی گیلان به منظور ایجاد فرصت تبادل نظر چهره به چهره، ارتقاء سطح علمی و تخصصی در سه حوزه طرح و برنامه و بودجه، آماد و پشتیبانی و مالی و ذیحسابی، بهبود روش‌ها، ساده‌سازی چرخه‌کار، تسریع در انجام ماموریت‌ها و پیشگیری از اعمال سلایق گوناگون برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :