کاشف اسرار-رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: بهره‌مندی از فناوری‌های نوین با هدف ارتقاء کیفی و آموزشی موتورسیکلت سواران و تحلیل اثربخشی طرح جامع آموزش فرهنگ ترافیک در روستاها یک ضرورت غیرقابل انکار است.

به گزارش کاشف اسرار،محمدرضا محمدی ” در جلسه اندیشه ورزی پیرامون بهره‌مندی از فناوری‌های نوین با هدف ارتقاء کیفی و آموزشی موتورسیکلت سواران بیان داشت: با توجه به اینکه پلیس راه و راهور استان تاکنون موفق شده‌اند بیش از ۳۰ هزار نفر از موتورسیکلت سواران را در ادوار گذشته تحت آموزش قرار دهند ولی متاسفانه یکپارچه‌سازی اطلاعات افراد تحت آموزش انجام نشده است.

وی افزود: وجود برنامه نرم افزاری جامعی که توانایی تجمیع اطلاعات فردی و آموزشی موتورسیکلت سواران را داشته باشد امری ضروری و با اهمیت است.

این مسئول تصریح کرد: تحقق برنامه‌های آموزشی پربازده مبنتی بر بهره‌مندی از فناوری‌های نوین در راستای ساماندهی طرح‌های آموزشی فرهنگ ترافیک موتورسیکلت‌سواران به ویژه در مناطق روستایی باید انجام شود.

محمدی خاطرنشان کرد: وجود نرم افزاری که توانایی پایش اطلاعات آموزشی موتورسواران را داشته باشد می‌تواند به ما در جهت مدیریت هرچه بهتر فرهنگ آموزش ترافیک کمک کند.

گفتنی است این جلسه با همکاری و مشارکت پلیس راه استان، معاونت فناوری ارتباطات و ارتباطات پلییس و دفتر تحقیقات کاربردی پلیس گیلان برگزار شد و طراحی و ساخت این سامانه و نرم‌افزار به متخصصان دفتر تحقیقات کاربردی و معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات فرماندهی انتظامی استان گیلان سپرده شد

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :