کاشف اسرار-مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان از صدور حکم انفصال و ابلاغ به شهردار املش شهرستان املش این استان خبر داد.

هوشنگ عباس قلی زاده عصر امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار با اشاره به فعالیت”ناصر رنجبر نیاول از آبان ماه سال ۹۶ به عنوان بیست و سومین شهردار املش،اظهار کرد:حکم انفصال از خدمت شهردار توسط دادگاه صادر و توسط استانداری گیلان به وی ابلاغ شد.

وی در تبیین دلیل صدور حکم قطعی انفصال از خدمت برای شهردار پیشین املش،خاطر نشان کرد:ناصر رنجبر نیاول به خاطر ۱ اختلاف اداری و عدم تمکین از دستور دادستانی و ضوابط اداری رعایت نکرده است،این حکم صادر شد.

این مسئول،با اشاره به ابلاغ حکم انفصال از خدمت به شهردار پیشین املش،ادامه داد:این حکم انفصال از خدمت قطعی بوده و شورای اسلامی شهر املش باید طبق قانون نسبت به انتخاب سرپرست برای شهرداری اقدام بکند.

عباس قلی زاده،با تاکید بر این که استانداری گیلان از حکم انفصال از خدمت شهردار توسط دادگاه تمکین می کند،از بیان جزئیات بیشتر درباره موضوعی که سبب صدور این حکم شده است،خودداری کرد.

به گفته وی این حکم تا زمانی که قاضی یا شعبه صادر کننده حکم انفصال از خدمت بر اجرای آن تاکید داشته باشد،پابرجاست .

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان در پایان صدور حکم انفصال از خدمت به مدت ۲ سال و ۱ سال حبس برای شهردار پیشین املش را تکذیب کرد.

توضیح پایگاه خبری کاشف اسرار: با توجه به این که “ناصر رنجبر نیاول” از مدیران پرتلاش و دل سوز می باشد،امید است مشکل حادث شده هر جه سریعتر حل بشود

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :