کاشف اسرار-رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: تحقق چشم انداز ناجا در سال جدید برای کاهش تلفات ناشی تصادفات، اولویت اصلی پلیس راهور گیلان در سال جاری است.

به گزارش کاشف اسرار،محمدرضا محمدی ” درجلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای تدابیر ابلاغی ناجا به مدیران داخلی و رؤسای راهور شهرستان‌های گیلان، اولویت اصلی پلیس راهور استان را برنامه‌ریزی و حصول نتیجه در راستای تدابیر ابلاغی از ناجا در حوزه ایمنی ترافیک دانست.

وی افزود : توجه و تاکید ناجا در سال ۹۸ بر انضباط بخشی ترافیکی و کاهش تصادفات رانندگی است و تحقق این اهداف مهم نیازمند رفع نقاط پرتصادف با اصلاح هندسی، آموزش، ارتقاء فرهنگ ترافیک و برخورد بدون اغماض با متخلفان و برهم زنندگان نظم ترافیکی در معابر است.

این مسئول با بیان اینکه پلیس راهور به تنهایی قادر به تحقق اهداف پیش بینی شده ناجا نیست اظهار داشت: باید از ظرفیت قانونی سایر ادارات دخیل در امر ترافیک بهره گرفته شود و همه دستگاه‌های دخیل در امر ترافیک باید به صورت فعالانه به مسؤولیت خود برای اجرای برنامه‌های ترافیکی اقدام کنند.

محمدی درپایان ضمن تقدیر از اقدامات و تلاش‌های کارکنان پلیس راهور در سال گذشته و نوروز ۹۸ ابراز امیدواری کرد با توکل به خداوند بزرگ و اجرای دقیق برنامه‌های ابلاغی از ناجا و تلاش مضاعف، در پایان سال شاهد کاهش تصادفات بیش از آنچه که در برنامه‌ها دیده شده است باشیم.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :