کاشف اسرار-مدیرکل محیط زیست گیلان از اصحاب رسانه این استان که به نشست خبری روز گذشته که در تالاب امیر کلایه لاهیجان به مناسبت فرا رسیدن روز محیط زیست برگزار شد و از همه رسانه ها دعوتی به عمل نیامد،عذرخواهی کرد.

https://gilan.doe.ir/portal/picture/?1001843/2

قربان علی محمد پور رودپشتی لحظاتی قبل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار ،اظهار کرد:مسئولیت دعوت از اصحاب رسانه برای شرکت در این نشست خبری بر عهده محمد علی صدیق عربانی به عنوان مسئول حوزه روابط عمومی اداره کل محیط زیست گیلان بود.

https://gilan.doe.ir/portal/picture/?1001845/9

وی در واکنش به بیان این مطلب مبنی بر این که طبق ماده هشتم مصوبه شورای عالی اداری دولت تدبیر و امید در راستای حقوق شهروندی،”در جلسات پرسش و پاسخی که از سوی سخنگوی دستگاه اجرایی یا روابط عمومی دستگاه برگزار می شود، نباید تبعیضی از حیث دعوت، شرکت، طرح پرسش، ارائه پاسخ و سایر موارد، علیه رسانه های منتقد صورت گیرد”از کوتاهی “صدیق عربانی عذرخواهی کرد.

https://gilan.doe.ir/portal/picture/?1001846/8

مدیرکل محیط زیست استان در پایان تاکید کرد:به مناسبت ۱۷ مرداد که روز خبرنگار می باشد از کاشف اسرار و رسانه های دارای مجوز(روزنامه،هفته نامه،خبرگزاری و پایگاه خبری) در نشستی که در تالاب بوجاق بخش بندر کیاشهر شهرستان آستانه اشرفیه برگزار می شود، دعوت به عمل می آید .

https://gilan.doe.ir/portal/picture/?1001847/7

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :