کاشف اسرار-۱۱ تیرماه جاری بود که مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت که سمتی خارج از چارت می باشد اظهارات شهردار بر روی پرتال اطلاع رسانی این نهاد عمومی غیر دولتی نشر داد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”سیده مریم رضا طبع ازگمی”اظهارات”ناصر حاج محمدی”در نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر را برای اطلاع همگان نشر داد.

تیتر خبر یاد شده در سایت شهرداری رشت این گونه است:”در نخستین اقدام نهضت آسفالت را راه اندازی خواهم نمود/ پاکسازی یکی از نقاط رودخانه شهر رشت و آغاز پروژه شهر هوشمند تا پایان سال ۹۸/ اهتمام به حضور در سطح شهر رشت در کنار مردم/ اختصاص ۲۳۰ میلیارد تومان از منابع ملی به زباله سوز رشت”

بنا به اظهارات برگرفته از سایت مذکور،شهردار در بخشی از اظهارات خویش مدعی شده است:”
افرادی که خارج از چارت سازمانی هستند می بایست به بخش های دیگر چارت بروند تا شهرداری به صورت قانونمند کار خود را ادامه دهد.

حاج محمدی،تاکید کرد:” این آشفتگی باعث بروز مشکلات اقتصادی در حقوق ماهیانه شهرداری شده بود که تمامی افراد خارج چارت از سمت خود کنار گذاشته شده اند “.

اظهارات وی مبنی بر این که تمامی افراد خارج چارت از
سمت خود کنار گذاشته شده اند “بنا به مستندات موجود بر گرفته از سایت شهرداری و قابل مشاهده برای همگان ،کذب محض می باشد.

بنا به مستندات تا روز ۱۲ تیر ماه جاری ،اخباری از مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت نشر یافت،بنابراین ادعای شهردار مبنی بر کنار گذاشتن افراد خارج از چارت نادرست است.

خاطر نشان می شود تا لحظه انتشار این گزارش(۱۶ تیر ،تصویر و سمت”رضا طبع ازگمی”به عنوان ” مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری “در قست معرفی مدیران روابط عمومی قابل مشاهده است.

اینک از  شهردار رشت یاد شده سئوال می شود آیا مردم را هالو(ساده دل)تصور می کنند و مدعی بر کنار گذاشتن افراد خارج از چارت می باشد ولی تا ۴ روز قبل این چنین نبوده و همچنان سمت مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه ها قابل رویت است؟

لازم به ذکر می باشد شهردار رشت در حاشیه مراسم معارفه اش به این سمت که برابر با ۲۵ خرداد ماه امسال بود در واکنش به به فعالیت مدیریت خارج از چارت ارتباط با رسانه ها حوزه شهردار،اظهار کرد:همه باید به چارت برگردند و بی قانونی تعطیل شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :