کاشف اسرار-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از افزایش

میزان مصرف برق در استان نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،جمشید طالبی امروز با اعلام این خبر ،خواستار همراهی مشترکین درخصوص مصرف بهینه برق برای گذر از فصل گرم تابستان شد . 

وی خاطر نشان کرد : تا نیمه تیرماه سالجاری پیک بار روز استان گیلان درتاریخ ۸تیر با ۱۴۴۵٫۸ مگاوات و پیک بارشب نیز برابر با ۱۳۸۹٫۳ مگاوات بوده است .

پیک بار روز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶٫۹  درصد و پیک بار شب نسبت به رقم سال قبل ۴٫۱ درصد افزایش را نشان می دهد .

به گفته این مسئول، بیشترین میزان نیاز مصرف در استان در تاریخ ۴ تیرماه اتفاق افتاده است.

طالبی،متذکر شد:این رقم  با دمای محسوس ۳۸ درجه سانتیگراد برابر با ۱۶۱۷٫۴ مگاوات می باشد که نسبت به زمان مشابه سال ۹۷ حدود ۲۸٫۴ درصد افزایش داشته است که رقم بسیار قابل توجهی است.

وی تاکید کرد : ضروری است مردم شریف استان با به کارگیری راهکارهای مصرف صحیح انرژی در خانه و محیط های کسب و کار خصوصا در ساعات اوج مصرف ، ضمن کاهش دادن بهای برق مصرفی خود ، نقش اجتماعی و حیاتی در تامین آسایش و رفاه شهروندان ایفا کنند ،

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان،ابراز کرد: امیدواریم با همکاری مشترکین که همواره یاور و پشتیبان کارکنان توزیع برق استان بوده اند  بتوانیم تابستان سالجاری را با کمترین مشکل پشت سر بگذاریم .

طالبی در پایان،یاد آور شد : این شرکت درحال حاضر بیش از یک میلیون و ۴۴۰ هزار مشترک در کل استان دارد و ساعات اوج مصرف در روز ۱۲ الی ۱۷ و در شب ۲۰ الی ۲۴ می باشد .

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :