کاشف اسرار-مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اعلام پرداخت ۲ هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان در سال قبل به مستمری بگیران،از افزایش بالغ بر ۲ هزار نفر مستمری بگیر در فروردین ماه امسال خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،جمیل حق پرست در اولین روز از هفته تامین اجتماعی در جمع همکاران شرکت کننده در دوره آموزشی کارکنان،اظهار کرد:بیش از ۶۰ درصد پرداختی های سازمان در حوزه تعهدات بلند مدت است.

وی با بیان این که در سال گذشته  2350 میلیارد تومان انواع مستمری در استان پرداخت شده است،خاطر نشان کرد:فروردین ماه امسال بیش از ۲ هزار نفر به مستمری بگیران استان افزوده شد.

این مسئول،متذکر شد: تا پایان اسفند سال قبل تعداد مستمری بگیران تحت پوشش در استان ۱۲۵ هزار و ۱۴۷ نفر بود این تعداد در پایان اردیبهشت امسال به به ۱۱۲۷ هزار و ۱۶۲ نفر رسید که بیان گر رشد ۱/۶ درصدی تنها در دوماه است.

حق پرست متوسط تعداد صدور احکام مستمری در سال جاری برابر ۳۳ نفر در هر روز عنوان و اذعان داشت : بازنشستگان بزرگترین گروه مستمری بگیران هستند .

به گفته وی، در حال حاضر تعداد ۸۶ و ۵۷۸ نفر بازنشسته ، ۶ هزار و ۸۳۸ نفر از کار افتاده و ۳۳ هزار و ۷۴۶ بازمانده به اتفاق افراد تبعی خود در استان تحت پوشش هستند./منبع:سایت تامین اجتماعی استان

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :