کاشف اسرار-معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گیلان هفته ناجا را فرصتی مناسب برای ایجاد تعامل و ارتباط هرچه بیشتر پلیس با مردم و جلب مشارکت سایر دستگاه‌ها برای ایجاد و تثبیت امنیت پایدار دانست.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس، ” حسین حسن‌پور ” در جلسه هم اندیشی هفته ناجا که در سالن کوثر ستاد فرماندهی انتظامی استان گیلان برگزار شد آشنائی شهروندان با خدمات پلیس و ارائه خدمات انتظامی برای مردم را از برنامه‌های نیروی انتظامی در هفته ناجا سال جاری عنوان کرد.

وی با بیان اینکه هفته ناجا فرصتی مناسب برای ایجاد تعامل و ارتباط هرچه بیشتر پلیس با مردم و جلب مشارکت سایر دستگاه‌ها برای ایجاد و تثبیت امنیت پایدار است افزود: ارائه برنامه‌های متنوع و مؤثر در هفته ناجا برای جلب مشارکت مردمی در تعامل و همکاری با پلیس بسیار حائز اهمیت است.

این مسئول اهتمام تمامی رده‌های انتظامی در برگزاری مطلوب برنامه‌های هفته ناجا را بسیار مهم دانست و بر همکاری، تعامل و بهره‌گیری از آراء صاحب نظران در ارتقاء برنامه‌های هفته ناجا تاکید کرد.

حسن‌پور استفاده از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌های دیداری و شنیداری را برای آشنائی شهروندان با اقدامات پلیس بسیار مؤثر قلمداد و تصریح کرد: رفع معایب و نواقص برنامه‌های هفته ناجا سال ۹۷ باید در دستور کار همه رده‌ها قرار گیرد.

وی اظهار داشت: فعالیت‌های نیروی انتظامی در معرض دید و قضاوت مردم قرار دارد و ارائه خدمات مضاعف به مردم و نمایش چهره پلیس شایسته می‌تواند در مشارکت حداکثری شهروندان در همکاری با پلیس مؤثر باشد.

معاون هماهنگ کننده پلیس گیلان اولویت برنامه‌های هفته ناجا سال جاری را در زمینه کیفی‌سازی برنامه‌ها برای کارکنان و خانواده آنان، ‌محقق ساختن رشد و تعالی فردی و سازمانی و همچنین بالابردن توان کارکنان و افزایش روحیه فداکاری و ایثار در بین کارکنان و جلب اعتماد عمومی عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :