کاشف اسرار-مدیرعامل برق منطقه ای گیلان از بهره برداری ۱۲ پروژه این شرکت در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: با افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها برای ۲۷ نفر به صورت دائم و برای ۱۵۰ نفر بطور موقت اشتغال ایجاد می شود

به گزارش کاشف اسرار،عظیم بلبل آبادی» امروز با اعلام این خبر،گفت: نیروگاه مقیاس کوچک ۲۵ مگاواتی، برقراری ارتباطات پست سیار ۶۳/۲۰ کیلوولت اسالم،نصب فیبرنوری برروی خطوط اولویت بندی شده طرح جامع مخابراتی،تعدادی از این پروژه های قابل بهره برداری است.

وی خط تغذیه کننده پست صومعه سرا، احداث پست GIS صومعه سرا، افزایش ظرفیت پست طالقانی رشت، افزایش ظرفیت پست شفت، افزایش ظرفیت پست شهید قلی پور رشت، افزایش ظرفیت پست چابکسر، افزایش ظرفیت پست اسالم،از دیگر پروژه ها عنوان کرد.

به گفته این مسئول،افزایش ظرفیت پست کیاشهر و افزایش ظرفیت پست شهید انصاری لنگرود از جمله پروژه هایی است که در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداری می رسند.

بلبل آبادی،متذکر شد:این پروژه ها در رشت، اسالم، صومعه سرا، شفت، چابکسر، کیاشهر و لنگرود افتتاح و به بهره برداری می رسند.

وی ابراز کرد: با افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها برای ۲۷ نفر به صورت دائم و برای ۱۵۰ نفر بطور موقت اشتغال ایجاد می شود ،ضمن این که برای این پروژه ها اعتباری معادل ۲۲۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :