کاشف اسرار-۲۱ مرداد ماه ۹۶ بود یکی از نیروهای قراردادی شهرداری رشت که اهل شهرستان رودسر می باشد به سمت سرپرست سازمان “زیبا و منظر و فضای سبزی این نهاد عمومی غیر دولتی منصوب شد.

نتیجه تصویری برای انتصاب سجاد محجوب

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،با حکم “فرامرز جمشید پور”،”سجاد محجوب به این سمت منصوب شد و تصدی این سمت بیش از ۲ سال تداوم دارد.

از زمان شروع به کار این نیروی قراردادی که زیر نظر معاونت معماری و شهرسازی شهردار مرکز فعالیت می کند و خود را از افراد اصول گرا به افراد معرفی کرده ،هر ساله با شروع سال نو شاهد نصب بیلبورد و استندهای با مضامین شعار سال در محل نصب تبلیغات این سازمان در برخی از نقاط شهر هستیم.

این تابلوها که در معابر و در سایزهای مختلف نصب شده که از جمله مکان های مورد نظر می توان به سه راه گلباغ نماز به انصاری،بلوار خرمشهر حوالی پمب بنزین گیل یار و هم چنین بلوار حبیب زاده اشاره کرد.

نصب این تابلوهای در حالی می باشد مقام معظم رهبری در سخنان نوروزی ۱۳۹۰ شمسی که در بارگاه هشتمین اختر امامت و ولایت حضرت رضا(ع)ایراد شد و بر مسلمین واجب است،تاکید بر مخالفت نصب این گونه شعارها داشتند.

حضرت آیت الله سید علی خامنه ای در سخنان خویش فرمودند:” البته من این نکته را حتماً تذکر بدهم؛ گاهى اوقات این شعارى که ما براى سال اعلام میکنیم، بعد ناگهان مى‌بینیم همه‌ى در و دیوارهاى تهران و شهرهاى دیگر پر شده از تابلو، که این شعار رویش نوشته شده. این فایده‌اى ندارد. گاهى کارهاى پرهزینه‌اى انجام میگیرد؛ چه لزومى دارد؟ آنچه که من از مسئولین و از مردم عزیزمان توقع دارم، این است که این شعار را بشنوند، باور کنند و دنبال کنند. تابلو کردن و در و دیوار را پر کردن و عکس زدن و اینها هیچ لزومى ندارد. اگر هزینه‌اى نداشته باشد، لزومى ندارد؛ اگر هزینه داشته باشد، اشکال هم دارد. هیچ لزومى ندارد کارهاى پرهزینه را انجام بدهند”.

خاطر نشان می شود:مقام معظم رهبری در پاسخ به استفتایی مبنی بر این که:” آیا اوامر ولی فقیه برای همه مسلمانان الزام آور است یا فقط مقلدین او ملزم به اطاعت هستند؟ آیا بر کسی که مقلد مرجعی است که اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه ندارد، اطاعت از ولی فقیه واجب است یا خیر؟فرموده اند:

“: بر اساس مذهب شیعه همه مسلمانان باید از اوامر ولایى ولى فقیه اطاعت نموده و تسلیم امر و نهى او باشند، و این حکم شامل فقهاى عظام هم مى‏شود، چه رسد به مقلدین آنان. به نظر ما التزام به ولایت فقیه قابل تفکیک از التزام به اسلام و ولایت ائمّه معصومین(علیهم‌السلام) نیست”.

النهایه به “سجاد محجوب”به عنوان رئیس سازمان سیما و منظر و فضای شهری شهرداری تا اواخر سال گذشته اطلاع موثق داریم جزو نیروهای قراردادی این نهاد عمومی غیر دولتی بوده و طبق قوانین و مقررات نمی تواند عهده دار سمت ریاست باشد مگر این که دارای شرایطی باشد،هشدار می دهیم طبق فرموده رهبر انقلاب عمل کنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :