کاشف اسرار- با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همراه رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی،استاندار گیلان و مدیران دانشگاه های کشور، پروژه آموزشی- اداری آموزشکده شهید خدادای به بهره برداری رسید.

به گزارش کاشف اسرار،وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این مراسم با اشاره به لزوم مهارت افزایی دانشجویان در مسیر اشتغال مرتبط با تحصیلات دانشگاهی، افزایش ارتباط دانشگاه و صنعت در مسیر تحقق دانشگاه های نسل سوم که دانشگاه کارآفرین و تربیت کننده دانشجوی توانمند می باشد را به عنوان رویکرد وزارتخانه متبوع خود اعلام کرد.

منصور غلامی با تاکید بر این که از توسعه دانشگاه فنی و حرفه ای در کشور حمایت می کنیم،خاطر نشان کرد:در همین راستا به این دانشگاه مجوز گسترش در سطح کشور اعطا شده، موضوعی که به سایر دانشگاه ها تعمیم داده نشده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح مهارت افزایی دانشجویان ظرف دو سال اخیر با بازخوردهای خوبی مواجه شده، خواستار استمرار دوره های مهارتی مطابق با پیشرفت صنایع، حرفه ها و فناوری های جدید در سطح کشور شد، چراکه وجود نیروهای مهارتی و فنی با کیفیت از الزامات توسعه ای و پیشرفت قلمداد می شود.

بنابراین گزارش بخش آموزشی- اداری آموزشکده شهید خدادادی انزلی در فضایی با زیربنای هزار و ۸۰۰ مترمربع در ۳ طبقه و با هزینه حدود ۱۶ میلیارد ریال در محدوده منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید.

بهره برداری از این بخش تکمیل کننده بخش های کارگاهی موجود در سطح شهر انزلی می شود و با این افتتاح، از فضای موجود استفاده حداکثری کارگاهی صورت گیرد/منبع:سایت سازمان منطقه آزاد انزلی

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :