کاشف اسرار-فرمانده انتظامی رشت از اجرای طرح مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید توسط پلیس این شهرستان خبرداد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس علی رمضانی”امروز به تمهیدات پلیس در خصوص بازگشایی مدارس پرداخت.

وی گفت:به منظور فراهم کردن زمینه تعالی، رشد، پرورش و آموزش فرزندان این مرز و بوم، رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های خانواده‌ها و تعمیق ارزش‌های اصیل اسلامی در بین دانش‌آموزان و دانشجویان؛ پلیس تدابیر و تمهیدات لازم را در این زمینه به مرحله اجرا در خواهد آورد.

این مقام انتظامی برخورد قاطع با مزاحمان خیابانی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی از مهم‌ترین تمهیدات پلیس برای اجرای این طرح عنوان کرد.

رمضانی افزود: در این طرح تیم‌های نظارتی، گشت‌های محسوس و نامحسوس به گشت‌زنی در حوالی و حواشی مدارس پرداخته و با هرگونه مزاحمت و تخلف برخورد جدی می‌کنند.

وی با تاکید به نقش مشارکت مردم در تامین امنیت جامعه تصریح کرد: همکاری شهروندان و والدین، پلیس را در خدمت‌رسانی بهتر به مردم یاری خواهد کرد.

رییس پلیس مرکز استان گیلان شروع سال تحصیلی جدید را به تمامی اصحاب تعلیم و تربیت به ویژه اساتید، معلمان دلسوز و زحمتکش، دانشجویان و دانش آموزان پر تلاش تبریک گفت و موفقیت روز افزون آنها را از خداوند مهربان خواستار شد.

رمضانی در پایان ،تاکید کرد:پلیس با استعانت از خداوند متعال و در سایه همکاری و مشارکت مردم، هم چون گذشته در برقراری نظم و امنیت اجتماعی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد،

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :