کاشف اسرار-سایت اطلاع رسانی فدراسیون بین المللی فوتبال معروف به”فیفا”با صدور بیانیه ای به تشریح سفر هیاتی از کارشناسان فیفا در تاریخ ۱۹ سپتامبر به تهران ،درباره بررسی وضعیت ورود زنان به ورزش گاه های فوتبال پرداخت

به گزارش کاشف اسرار،متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

در تاریخ ۱۹ سپتامبر ، هیئتی از کارشناسان فیفا به تهران سفر کردند. در این هیئت که نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا ، وزیر ورزش و جوانان و نماینده فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (FFIRI) نیز حضور داشتند ، اهمیت دارد.

این هیئت همچنین از استادیوم آزادی در تهران بازرسی کردند ، جایی که در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ تیم های ملی ایران و کامبوج بازی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ فیفا را در قطار برگزار می کنند.

در این بحث های تولیدی ، فیفا تعداد زنانی است که در مسابقات فوتبال شرکت می کنند. بازرسی های موجود در سایت نشان داد که هیچ مانعی عملیاتی برای اجرای این اقدامات در ورزشگاه آزادی با شروع بازی از ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ وجود ندارد.

رئیس فیفا: “اجازه حضور زنان در استادیوم های فوتبال در ایران” https://t.co/iwG56ZA7Ul – FIFA Media (fifamedia) 19 سپتامبر ۲۰۱۹ علاوه بر این ، این هیئت در مورد لزوم ورزشگاه های آزاد برای حضور زنان در مسابقات ملی صحبت کردند.

در مورد احترام فیفا ، فیفا اعلام کرد که براساس برنامه های عملیاتی و نتایج بازی ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ با همکاری FFIRI انجام خواهد شد.

فیفا همچنان روابط خود را با مقررات فیفا ادامه خواهد داد. موضع فیفا محکم و واضح است: به زنان اجازه داده شده است تا در ورزشگاه های فوتبال ایران حضور یابند. برای همه مسابقات فوتبال

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :