کاشف اسرار-شهردار رشت،ابراز کرد:این نهاد عمومی غیر دولتی پیشگام در زمینه فعالیت برای زنده نگه داشتن نام خاطره شهدا و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سنگ تمام گذاشته که این در نوع خود،زبان زد و بی نظیر است.

به گزارش کاشف اسرار،ناصر حاج محمدی عصر روز دوشنبه در هشتاد و هشتمین‌ نشست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر رشت با بیان این مطلب پیرامون تلاشهای صورت گرفته برای ساخت موزه دفاع مقدس در رشت اظهار کرد: در این رابطه ارتباط دو سویه و مناسب بین دو نهاد مربوطه برقرار شده است.

وی با اشاره به تعاریف فرهنگ ایثار و شهادت گفت: حرکت به سمت هدف بسیار مهم است و در گام دوم انقلاب نیازمند برقراری ارتباط با جوانان هستیم.‌

این مسئول با توجه به تهاجم فرهنگی استفاده نادرست از وسایلی همچون اینترنت و تلفن همراه را از ابزارهای تهاجم قلمداد کرد و گفت: لازم است به جای این دو مقوله، به فکر وسایل ارتباطی جایگزین مناسب برای جوانان نیز باشیم.

حاج محمدی سپس افزود: شهرداری علی رغم شرایط دشوار کنونی، با تمام توان به فکر ترویج فرهنگ متعالی است.

شهردار رشت با قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر ،خاطر نشان کرد: مدیران شهری با وجود تمام مشکلات، در زمینه ترویج ایثار و شهادت بسیار فعالیت می کنند.

حاج محمدی،ابراز کرد:این شهرداری پیشگام در زمینه فعالیت برای شهدا است به طوری که بیش از ۵۷۰ ایثارگر در شهرداری فعال هستند و شهرداری در این زمینه سنگ تمام گذاشته است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :