کاشف اسرار-سرپرست پلیس راهور استان گیلان از توقیف ۴۸ دستگاه خودرو متخلف در اجرای طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در شروع سال تحصیلی خبر داد.

“امیر طالبی” امروز با اعلام این خبر به خبرنگار کاشف اسرار به افزایش تردد در معابر شهری گیلان در شروع سال تحصیلی اشاره کرد.

وی در این راستا بر لزوم کنترل تخلفات حادثه‌ساز به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی تاکید و خاطر نشان کرد:در این راستا پلیس راهور گیلان طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز را در شهر رشت به اجرا درآورد.

این مسئول،ابراز کرد:گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس راهور در ۳ روز گذشته به صورت ویژه با تخلفات حادثه‌ساز رانندگی برخورد کردند و در این طرح ۴۸ دستگاه خودرو متخلف به علت ارتکاب به ۲ تخلف حادثه‌ساز هم زمان توقیف شدند.

طالبی متذکر شد: خودروهای متخلف برابر قانون ۷۲ ساعت در توقیف خواهند بود و رانندگان متخلف اعمال قانون می‌شوند.

وی تصریح کرد:با توجه به هدف پلیس راهور ناجا در کاهش جان باختگان حوادث رانندگی در سال جاری، تلاش می‌کنیم با تمام ابزارهای موجود از جمله اقدامات انتظامی و طرح های تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز این مهم را محقق کنیم.

رئیس پلیس راهور استان تاکید کرد: همه اقدامات انجام شده به منظور ایجاد ایمنی ترافیکی در معابر و ایجاد آسایش خاطر هموطنان است از این رو همکاری مردم و رعایت مقررات از سوی آنها نقش تعیین کننده‌ای در کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی خواهد داشت.

🔰🔰🔰🔰

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :