کاشف اسرار-کاروان خدام العتره شهرداری رشت ساعت حدود ۱۰ صبح روز هفدهم مهرماه سال جاری با بدرقه شهردار و ۳ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر در مقابل ساختمان تاریخی ساعت در پیاده راه فرهنگی هسته مرکزی شهر صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار اعزام شده پایگاه خبری کاشف اسرار به عراق،اعضای کاروان مذکور پس از عزیمت به مرز مهران توسط چندین دستگاه اتوبوس بین شهری ایرانی،پس از انجام مراحل خروج سوار اتوبوس های عراقی شدند.

خدام کاروان پس از ساعت ها پیمودن مسیر ساعت حدود ۱۷ روز هجدهم مهر ماه وارد محل استقرار موکب در عمود(تیر برق) ۱۳۹۱خیابان الحولی در نزدیکی میدان سید جوده و در جاده کربلا به نجف شدند.

اعضای کاروان تا ۳۰ مهر ماه در کربلا با ریاست:”علی رضا قانع صومعه سرایی”استقرار داشتند ولی متاسفانه طی این مدت ۳ بار سرقت گرفت به طوری که در برگیرنده رم تلفن همراه،گوشی تلفن همراه و کوله پشت ۳ نفر از خدام بوده است.

گوشی یکی از اشخاصی که در محل استقرار رییس و برخی از روسای کمیته های موکب سرقت رفت توسط یک شخص ناشناس عراقی بود که تصویر لحظه سرقت توسط دوربین مدار بسته ثبت و ضبط شد.

گوشی تلفن همراه خبرنگار پایگاه خبری کاشف اسرار هم توسط یکی از کارکنان شهرداری بدون کسب اجازه به سرعت از دست صاحب آن برداشته و به نقطه ای که اشخاصی در آن محل به سر می بردند پرت شد .

این اقدام ناپسند سبب گردید ضمن آسیب دیدن بخشی از صفحه شیشه ای تلفن،پس از گذشت ساعتی بدون رم حافظه ۶۴ گیگ حاوی اطلاعات مختلف از جمله فایل های خانوادگی،فیلم ها ،گزارشات خبری،گفتگوهای تلفنی و حضوری تحویل داده شد.

در شب آخر استقرار اعضای کاروان و بنا به گفته یکی از خدام،کوله پشتی وی حاوی پاسپورت،پول و…به سرقت رفت که بنا به اظهارات رییس موکب،قبل از زمان بروز سومین سرقت،دوربین مداربسته جمع آوری شده بود و تصویری ضبط نگردید.

انتظار می رود شهردار رشت،رییس حراست و مسئول واحد رسیدگی به شکایات و بازرسی و حتی استانداری به این موضوع حساس شده و ضمن احضار متولی ،پیگیری و اعلام نتیجه به افکار عمومی کنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :