استاندار گیلان بر لزوم استفاده بهینه و  مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی استان تاکید کرد و گفت: امکانات و تجهیزات این دستگاه اجرائی از میانگین کشور پایین تر است و این مسئله باید با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد.

به گزارش کاشف اسرار ،ارسلان زارع روز چهارشنبه در اولین جلسه هیأت امنا دانشگاه علوم پزشکی گیلان با محوریت عملکرد بودجه تفصیلی سال ۱۳۹۷ و بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ ، مقوله بودجه را از مولفه های مهم و تاثیرگذار در پیشبرد اهداف سازمان دانست.

وی تاکید کرد: اگر بودجه با اطلاعاتی دقیق ، مبتنی بر واقعیت و پیش بینی های رخدادهای آتی تدوین شود؛ می تواند موجب پویایی سازمان باشد.

این مقام معتقد است: دانشگاه علوم پزشکی به سبب نقش مهمی که در حوزه بهداشت و درمان دارد، در روند توسعه جامعه نقش آفرین است.

 زارع بر لزوم استفاده بهینه و مدیریت منابع تاکید کرد و گفت: امکانات و تجهیزات دانشگاه علوم پزشکی گیلان از میانگین کشور پایین تر است و این مسئله باید با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد.

وی به سفر اخیر وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به استان اشاره و اضافه کرد: در این سفر پروژه های مرتبط به ویژه در حوزه عمرانی مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد تا پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالا، در اولویت تکمیل باشند..منبع:سایت استانداری

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :